Unikli fotografie obalu nového iPhonu 7

· 2 min read
Unikli fotografie obalu nového iPhonu 7

Klebety o novom iPhone 7 sa šíria veľmi rýchlo a je ich na internete plno. Pred krátkou chvíľkou sa objavili fotky, ktoré pravdepodobne znázorňujú nový kryt iPhonu 7.

Taliansky výrobca nám odhalil fotky, na ktorých môžeme vidieť potenciálny kryt pre nový iPhone 7. Ako prvé si určite všimnete, že sa na ňom nachádzajú 4 mriežky reproduktorov. Je dosť možné, že práve táto generácia iPhonu bude mať 4 reproduktory, lebo mriežky sú robené výlučne kvôli dizajnu. Určite vám neunikol väčší otvor na fotoaparát s bleskom a ich umiestnenie.

Zdroj: 9to5mac.com

Informácie o novom obale sa nezhodujú s predošlými klebetami o iPhone 7. Návrhy boli veľmi podobné dizajnu iPhonu 6s. Umiestnenie blesku na kryte je nezvyčajné a zatiaľ sme sa s podobným návrhom nestretli. Na druhej strane, otvor pre kameru už bol spomínaný v predošlých článkoch.

Asi vám tiež neuniklo, že 3,5 mm jack pre slúchadlá chýba. Je to pravdepodobne preto, že Apple ho chce naozaj odstrániť, a tento kryt je toho dôkazom. Mnoho zvestí hovorí, že pripojenie slúchadiel bude bezdrôtové alebo pomocou Lightning konektora.

Potenciálny kryt, ktorý vám prinášame, by mal podľa všetkého byť pre 4,7" verziu, keďže 5,5" verzia, iPhone 7 Plus, by mala dostať fotoaparát s dvomi objektívmi.

Zdroj: 9to5mac.com

Vyzerá to tak, že klasická 4,7" verzia bude pokračovať v dizajne s jedným objektívom. Pokrok nastal na oboch stranách. IPhone 7 Plus pravdepodobne dostane fotoaparát s dvomi objektívmi a základná verzia zostane pri fotoaparáte s jedným objektívom, avšak tento fotoaparát bude nový a väčší. Takisto musíme spomenúť, že dizajn antény sa pravdepodobne zmení. Z fotky je evidentné, že bude oveľa menej viditeľná ako v predošlej generácii.

Či je tento taliansky výrobok pravý, alebo nie, je neznáme. Hoci sa úplne nezhoduje s predošlými predpokladmi, prináša nám predsa niečo nové. Nevieme s istotou povedať, či sa bude realizovať výroba práve tohto návrhu. Aj keď sa štyri reproduktory zdajú byť veľa, v minulosti už mnohokrát prišli s myšlienkou, že iPhone 7 dostane stereo reproduktory.

Zdroj: 9to5mac.com

Uvažovať o týchto veciach by sme mohli dlho, ale aká bude skutočnosť, vie len málokto. S istotou však môžete prehlásiť, že nový iPhone 7 bude určite stáť za to! Máme sa na čo tešiť na jeseň, keď by mal byť nový iPhone 7 predstavený.


Zdroj titulnej foto: [apple.com](http://www.apple.com/shop/iphone/iphone-accessories/cases-protection?page=1&fh=458b%2B2d06%2B2cfd) **Zdroj: [Zdroj: 9to5mac.com](http://9to5mac.com/2016/05/22/iphone-7-case-leak-indicates-a-total-of-4-speaker-grilles-new-larger-rear-camera-and-flash-design/)**

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read