Apple Watch 3 na obzore! Už v septembri

Apple Watch 3 na obzore! Už v septembri

Veľa z nás nosí hodinky. Ja som ich prestal nosiť už veľmi dávno, lebo som mal komplexy z bieleho pásiku na ruke každé leto. Pred pár rokmi boli najväčšia technická vymoženosť vo svete náramkových hodiniek digitálne hodinky so stopkami, či časovačom.

Dnes je to trošku iné "kafé". Blížia sa k nám už tretie hodinky od Applu, Apple Watch 3. Čo by však mala ich najnovšia verzia priniesť?

alphr.com

Medzi najvýraznejšie aspekty bude pravdepodobne patriť o poznanie dlhšia výdrž batérie. Zaujímavou novinkou by mala tiež byť možnosť video hovorov, písanie správ a streamovanie hudby cez Apple Music. A to všetko bez pripojenia k vášmu iPhonu.

Niektoré "leaky" tvrdia, že sa objaví novinka, SIM karta pre hodinky. Senzory na meranie pohybu by mali byť omnoho presnejšie a citlivejšie. Dizajn by sa príliš líšiť nemal. Samozrejme, to všetko je ešte vo hviezdach. Čo tam bude a čo nebude uvidíme až na ich predstavení. Pokojne sa môže stať, že tam budú aj veci, o ktorých ešte nikto nikdy nič nenapísal, lebo sa nedostali von.

ibtimes.co.uk

Avšak už si môžeme byť na 99% istí, že nové Apple Watch 3 budú predstavené na WWDC už v septembri. Tento fakt potvrdzujú mnohé zdroje. Väčšina dodávateľov Applu na výrobu Apple Watch čaká na razantný skok v príjmoch v druhom polroku. Primárne ide o firmy Quanta a Compal Electronics. Ak by Apple Watch mali uzrieť svetlo sveta až v poslednom štvrťroku, či začiatkom roku 2018, určite by si dodávatelia Applu plánovali vyššie zisky na neskoršie obdobie.

Tak čo, tešíte sa na nové hodinky?


Zdroj titulnej foto: [tapscape.com](https://www.tapscape.com/apple-watch-3-release-date-design-features/) **Zdroj: [bgr.com](http://bgr.com/2017/07/25/apple-watch-series-3-release-date-fall-2017/)**