Trápi ťa spotreba energie v domácnosti? Eve Energy to ľahko vyrieši

· 1 min read
Trápi ťa spotreba energie v domácnosti? Eve Energy to ľahko vyrieši

Spoločnosť Elgato zaoberajúca sa výrobou inteligentných produktov na úsporu energie pre domácnosti teraz prináša na trh nový produkt Eve Energy.

Tento inteligentný konektor pomôže sledovať spotrebu energie deň čo deň. Eve Energy je technicky inteligentný prepínač, ktorý umožňuje vlastníkovi ovládať väčšinu domácich spotrebičov, dokonca aj prostredníctvom iPhonu. Konektor okamžite po pripojení do elektrickej zásuvky začne zhromažďovať kompletné údaje o spotrebe.

Zdroj: elgato.com

V aplikácii je k dispozícii prehľad o spotrebe za jednotlivé dni, mesiace alebo aj roky. Tieto údaje sa dajú následne zobraziť aj graficky, čo vytvorí lepšiu predstavu. Aplikáciu je následne po spárovaní s iPhonom možné ovládať aj pomocou Siri. Nechýba možnosť regulácie svetla, zapnutia televízie alebo aj úplného vypnutia akéhokoľvek zariadenia na diaľku.

Eve Energy je v súčasnosti dostupná prostredníctvom webových stránok spoločnosti Elgato alebo aj prostredníctvom Amazonu. Cena tohto produktu je 49,95 € a je dostupný pre európsky aj americký trh.

Spoločnosť Elgato poskytuje širokú škálu produktov, pomocou ktorých je možné sledovať teplotu v miestnosti, otvorené okná alebo aj kvalitu vzduchu.

Zdroj titulnej foto: elgato.com
Zdroj: iphonehacks.com