ITouch ID v malom USB pre Mac aj PC

· 2 min read
ITouch ID v malom USB pre Mac aj PC

Máš Mac a chýba ti na ňom možnosť odtlačku prsta? Takéto prianie sa už roky stupňuje a po vyjdení iPhonu 5s, v ktorom sa zadával odtlačok prsta priamo na Home Button, sa toho Apple stále drží.

Už viackrát sa riešilo Touch ID na MacBookoch, no stále nič. Teraz však prišla zmena. Portál Indiegogo v posledných dňoch zverejnil novinku, vďaka ktorej môžeš MacBook, Mac a dokonca aj PC s Windowsom obohatiť o čítačku odtlačkov prstov. Toto je iTouch ID.

Zdroj: itouch.id

Táto nová čítačka je v malom USB, ktoré je kompatibilné s Macom, teda s OS X a tiež aj s PC s Windowsom, dokonca aj s Android tabletmi. ITouch ID sa tiež dá používať s 12" MacBookom, pretože tvorcovia tejto šikovnej vecičky vytvorili aj verziu s USB-C.

Skenovacia plocha je vytvorená zo zafírového skla a zvyšok z hliníka. Je tiež odolná voči nárazom, poškriabaniu a aj vode.

Zdroj: itouch.id

ITouch ID umožňuje aj zamykať a odomykať počítač, dokonca aj prihlásenie na FB, Twitter a iné sociálne siete bez zadávania hesla.

Cena tohto skvelého zariadenia začína na 59 dolároch, čo je asi 50 EUR. Kúpiť sa dá v čiernej, striebornej a dokonca aj v zlatej farbe a časom by sa tiež malo vyrábať v rôznych ďalších farebných prevedeniach.

Zdroj: prefundia.com

Výhodou je aj 5-ročná záruka. V obchodoch by sme sa iTouch ID mali dočkať už v júni!

Chceš túto vychytávku aj ty? Objednávať môžeš priamo tu:
https://www.indiegogo.com/projects/itouch-id-world-s-smallest-usb-fingerprint-scanner#/story


Zdroj titulnej foto: weboo.co
Zdroj: itouch.id

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read