Touch ID by malo fungovať na ktoromkoľvek mieste displeja iPhonu 8

Touch ID by malo fungovať na ktoromkoľvek mieste displeja iPhonu 8

Články sú v poslednom období orientované na nový iPhone 8 a jeho funkcie. Je to pochopiteľné, keďže sa na nový jabĺčkový telefón veľmi tešíme a chceme ti priniesť všetky novinky ohľadom neho. A tak znovu prinášame ďalšie dohady o Touch ID, ktoré raz hovoria že bude v zadnej strane mobilu, potom zase že v prednej, ako sme boli doteraz zvyknutí.

Zdroj: twitter.com

Benjamin Geskin, známy svojim Twitter účtom, je jeden z najdôveryhodnejších zdrojov, ako sme už za niekoľko rokov zistili. Aj nedávno, keď mal prísť Samsung Galaxy S8, Benjamin zverejnil niekoľko "únikov", ktoré potom vyšli najavo ako pravdivé. A teraz prichádza s tým, že iPhone 8 dostane Touch ID do prednej dolnej časti a hovorí to s istotou. A je vraj viac než pravdepodobné, dáva tomu asi 60 %, že Touch ID sa podarí pod predný panel integrovať tak, aby fungovalo na ktoromkoľvek mieste displeja.

Zdroj: twitter.com

Tieto tvrdenia znejú zvláštne a tak trochu futuristicky, ale ak sa to spoločnosti Apple naozaj podarí, znovu nám všetkým ukáže, že stále napreduje a vie vytvoriť niečo nové.


Zdroj titulnej foto: twitter.com
zdroj: twitter.com