Toto všetko si môžeš kúpiť v sídle Apple

· 2 min read
Toto všetko si môžeš kúpiť v sídle Apple

V celom svete existuje veľmi veľa Apple Stores, v ktorých nájdeš všetko, čo potrebuješ. Všetky sú si však dosť podobné. A čo ten v sídle Apple na 1 Infinite Loop? Tak ten je rozhodne odlišný.

Zdroj: 9to5mac.com

Minulý rok na jeseň bol tento špeciálny Apple Store zrekonštruovaný. Ako aj ostatné Apple obchody, aj tento navrhol Jony Ive. Nájdeš tu okrem zvyčajných výrobkov s nahryznutým jabĺčkom aj všeličo iné, napr. tričká, perá, zápisníky, hrnčeky, termosky a iné zberateľské kúsky.

Zdroj: 9to5mac.com

Tieto predmety sú v obchode pravidelne menené a tak si po každej návšteve môžeš priniesť niečo nové. Nikde inde na svete sa nepredávajú.

Tento špeciálny Apple Store je rovnako dostupný verejnosti, ako každý iný obchod. Okrem vyššie spomínaných vecí je možné si zakúpiť iPhone, iPad, hodinky a Macy. Obchod v sídle Apple je veľmi špecifický, nie len kvôli ponúkaným produktom, ale aj kvôli priestoru. Je veľmi maličký. Ide o najmenší Apple Store, dokonca ti tu na počkanie iPhone neopravia. A práve preto je celý presklený, aby boli priestory opticky zväčšené.

Zdroj: 9to5mac.com

Tričká, ktoré si tu môžeš kúpiť, nájdeš v 16 variantoch. Polovica je čierna s rôznou potlačou a druhá polovica je farebná s logom Apple na prednej strane. Všetky tričká majú vzadu oznam o návšteve tohto obchodu. Tričká sú dostupné vo veľkostiach S-XL a cenovo sa pohybujú od 25 do 29 dolárov.

Zdroj: 9to5mac.com

Dajú sa tu kúpiť aj zápisníky, tiež v rôznych variantoch. Líšia sa veľkosťou, kvalitou papiera a teda aj cenou, ktorá je od 19 do 29 dolárov. Perá, ktoré k zápisníku bezpodmienečne patria, tu nájdeš v zlatej, striebornej a ružovej farbe a ich cena je 35 dolárov. Tie taktiež obsahujú logo nahryznutého jablka.

Zdroj: macrumors.com

Nakoniec je dôležité spomenúť hrnčeky a termosky na kávu, či čaj. Hrnčeky sú vyrobené z porcelánu a nájdeš ich v bielej, šedej a čiernej farbe. Väčšie stoja 29 dolárov a tie menšie 25. Cena termosiek je 35 dolárov. Nápoj tu vraj vydrží až 12 hodín teplý a 24 hodín studený.

Zdroj: macrumors.com

Tak čo povieš na tento super mega Apple Store? Našetri si nejaké tie peniažky a šup tam. :-)


Zdroj titulnej foto: 9to5mac.com
zdroj: 9to5mac.com

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read