Toto všetko predstaví Apple na jarnej konferencii

· 2 min read
Toto všetko predstaví Apple na jarnej konferencii

Každá konferencia Apple je medzi ľuďmi veľmi obľúbená a sledovaná. Tá, ktorá príde možno už o pár týždňov určite tiež nebude výnimkou.

Kým si prečítate, čo by sme sa na nej mohli dozvedieť túto jar, najskôr je potrebné spomenúť si na tie minulé, napr. minuloročná z 21. marca 2016, kedy bol predstavený 4" iPhone SE, 9,7" iPad Pro a tiež nové náramky pre Apple Watch. Pred dvomi rokmi - 9. marca 2015, boli predstavené produkty ako 12" MacBook, zľava na Apple TV 3. generácie a aktualizovaný MacBook Air a Pro. V rokoch 2013-2014 sa konferencie nekonali.

Zdroj: dwightconspiracy.blogspot.sk

Takže na čo sa môžeme tešiť tento rok?

V prvom rade pôjde o nový iPad. Momentálne sa predávajú modely iPad mini 2, iPad mini 4, iPad Air 2, 9,7" iPad Pro a 12,9" iPad Pro. Novinkou by mal byť 10,5" iPad Pro s vylepšenou obrazovkou a rozlíšením 2 224 x 1 536 pixelov. Tento iPad by mal byť veľkosťou rovnaký ako 9,7" iPad Pro, pretože rámčeky okolo displeja budú menšie. Ak tento model Apple naozaj predstaví, budeme si ho môcť kúpiť až niekedy v júni. Aspoň tak hovoria posledné správy.

Zdroj: 9to5mac.com

Ďalším produktom je samozrejme iPhone. Hovorí sa o tom, že minuloročný iPhone SE by sa mal vyrábať aj v 128GB verzii, tak možno práve to, nám na konferencii oznámia. Okrem toho vznikajú dohady aj o novej farbe iPhonu 7 a 7 Plus a to konkrétne o Red farbe /červená/.

Zdroj: express.co.uk

V neposlednom rade by sme sa mali dočkať aj nového Macu. Tim Cook nedávno vyhlásil, že desktopové počítače tu stále majú svoje miesto a nechystá sa s nimi skončiť. To môže niečo znamenať. Možno nám predstavia iMac s Magic Keyboard s Touch Barom. Uvidíme...

Zdroj: gamedesk.org

A novinkou by mali byť aj Apple Watch. Teda nie ich nový model, iba nejaké to skrášlenie v podobe nových náramkov z rôznych materiálov a v rôznych farbách. Apple Watch Series 3 by mali vyjsť na povrch až spolu s novými iPhonmi na jeseň. Čo je však isté, dostanú lepšiu batériu a aj nejaký ten lepší procesor.


Zdroj titulnej foto: idownloadblog.com
zdroj: 9to5mac.com