Toto vodotesné púzdro premení váš iPhone na výkonnú podvodnú kameru!

Toto vodotesné púzdro premení váš iPhone na výkonnú podvodnú kameru!

Ochranných púzdier pre iPhone je čoraz viac a to v rôznych tvaroch a veľkostiach. Čo platí aj pre LenzO. Je to masívny iPhone kryt, ktorý zmení Apple smartphone na podvodnú kameru.


Zdroj: kickstarter.com


LenzO úplne obaľuje iPhone 7 alebo 7 Plus a je vodotesný až do hĺbky 100 metrov. Obrovská šošovka ktorá sa nachádza na kamere iPhonu, slúži na lepšie zábery s automatickou korekciou. Z hľadiska ovládania, púzdro má drobné dotykové dosky spojené s pántami, ktoré umožňujú mať plnú kontrolu nad obrazovou, pri zachovaní nepremokavej vlastnosti.
Zdroj: kickstarter.com
LenzO je vytvorený od Valstech, ktorý už predstavili verziu pre iPhone 6 a 6 S, a teraz pracujú na verzií pre iPhone 7. Púzdro síce je veľké, ale na počet funkcií zabalených do neho, je to vlastne celkom pôsobivý doplnok.


Danému produktu bola vyčíslená cena na 229$ za verziu iPhone 7, a pre iPhone 7 Plus až do 450$. Ak sa pohybujete na trhu s podvodnými kamerami a už vlastníte iPhone, kúpa púzdra bude pravdepodobne *oveľa lacnejšia možnosť ako zakúpenie samostatného zariadenie na podvodné fotky.*
Zdroj titulnej foto: [www.krowdster.co](https://www.krowdster.co/landingpages/uploads/14092/49fc615aae31ceaf271d88095db656fc.jpeg) **Zdroj: [bgr.com](http://bgr.com/2017/02/02/iphone-underwater-camera-lenzo-accessory/)**