Príslušenstvo, ktoré rozšíri možnosti fotografovania

· 2 min read
Príslušenstvo, ktoré rozšíri možnosti fotografovania

Každodenne vidím nespočetné množstvo ľudí, ktorí si robia selfie. Práve ich tieto novinky isto potešia. A potom sú takí, ktorí pri slove selfie gúľajú očami, hoci si tiež občas urobia selfie, a tých by to mohlo prinajmenšom aspoň zaujímať. Pretože taký antigravitačný obal alebo šošovka na kameru sú naozaj zaujímavé vecičky.

Antigravitačný obal na iPhone 6/6S

Zdroj: caseofmine.com

Už žiadne roztrasené fotografie. Predstavte si, že svoj telefón pripevníte na zrkadlo a odfotíte sa. Je to ako pomoc vášho neviditeľného priateľa, ktorý drží váš telefón bez toho, aby sa mu v ruke triasol. Vďaka nanosaciemu povrchu môžete telefón pripevniť na sklo, zrkadlo, tabuľu alebo kov.

Šošovka na smartfón

Zdroj: stacksocial.com

Máš pocit, že všetky fotky vyzerajú rovnako? To preto, že sú všetky fotené rovnakou šošovkou. Acesori ponúka možnosť fotiť ďalšími tromi šošovkami (fisheye, šošovka pre široký uhol a makrošošovky). Sú vyrobené z vysoko kvalitného skla odolného voči poškrabaniu a dajú sa ľahko prichytiť vďaka magnetickému krúžku okolo kamery.

IKlips iOS Flash Drive

Zdroj: adamelements.com

Ak máte telefón plný fotiek a potrebujete rýchlo uvoľniť nejaké miesto, iKlip je práve pre vás. Tento externý drive pridá až 256 GB voľného miesta k vášmu telefónu alebo tabletu. Okrem fotografií si na iKlip môžete presunúť aj hudbu, filmy alebo dokumenty. Je tenučký, malý a elegantný, skvelý na cestovanie a ovláda sa pomocou jednoduchej iOS aplikácie.


Zdroj: cultofmac.com

Zdroj titulnej foto: thegadgetflow.com