Top Camera 2 - skvelá 5 € appka na fotenie, ktorá je dočasne zadarmo

Top Camera 2 - skvelá 5 € appka na fotenie, ktorá je dočasne zadarmo

Povedzme si otvorene, vstavaná aplikácia na fotenie, ktorú Apple ponúka v každom svojom zariadení, neponúka nijako veľa možností. Ak teda niekomu nestačí tých pár základných funkcií, je odkázaný na aplikácie tretích strán. Jednou z tých vydarenejších je aj Top Camera 2.

Autori hrdo tvrdia, že Top Camera 2 je jedna z najpokročilejších kamier, ktoré nájdeš na App Store. A v žiadnom prípade nepreháňajú. V appke nájdeš celkovo 5 rôznych režimov fotenia a 3 režimy natáčania videa.

Aplikácia zároveň ponúka bohatú škálu funkcií. Od nastavovania hĺbky ostrosti cez manuálne zaostrovanie a zoom, až po stabilizér. Skúsení fotografi sa môžu vyhrať s ovládaním expozície, kontrastu, tieňov alebo napríklad s rozmazaním. Aby si prišli na svoje aj všetci milovníci filtrov, Top Camera 2 ich ponúka hneď 64.

Medzi ďalšie prednosti môžeme zaradiť napríklad možnosť fotenia tlačidlom hlasitosti alebo vytvorenie pomyselnej línie na displeji pre lepšiu kompozíciu.

zdroj: Apple.com

A to najlepšie sme si nechali na koniec. Aplikácia je normálne k dispozícii za 4,99 €. Autori sa však rozhodli sprístupniť ju zadarmo na obmedzený počet dní. Nečakaj teda ani chvíľu a rýchlo sťahuj!


  • Názov: Top Camera 2 - HDR, Slow Shutter, Night and more - Photo Video Editor and Filters
  • Autor: Lucky Clan
  • Kompatibilita: iOS 8.0 a vyššie
  • Cena: dočasne zadarmo
  • Stiahnuť z App Store

Zdroj titulnej foto: imore.com
Zdroj: itunes.apple.com