Takto strápnil Tim Cook iPhone počas Super Bowlu

· 1 min read
Takto strápnil Tim Cook iPhone počas Super Bowlu

iPhone má jeden z najlepších fotoaparátov, ktoré môžeme nájsť v mobilných telefónoch. Dokonca je taký hrdý, že jeho kvality propaguje v reklamnej kampani "Shot on iPhone 6", ktorá tento rok zaznamenáva pokračovanie menom "Shot on iPhone 6s". Je však tento fotoaparát skutočne taký úžasný, ako všetci tvrdia?

Podľa toho, čo na sociálnej sieti zverejnil Tim Cook, sa zdá, že nie. Internet zaplavili fotky z iPhonu, ktorého vlastníkom je Tim Cook, CEO spoločnosti Apple. Ten na konci Super Bowlu zverejnil naozaj rozmazanú fotografiu, ktorá sa okamžite stala nielen hitom, ale aj terčom posmechov.

„Nabudúce skús použiť telefón od Samsungu!“

Samotná fotografia je naozaj zlá, je však potrebné povedať, že aj so zrkadlovkou je možné urobiť fotografiu, ktorá nebude vyzerať dobre. Ako sa hovorí, "nie každý deň je nedeľa", je však pravda, že si mal CEO takejto obrovskej spoločnosti dať pozor a nič podobné rozhodne nezverejniť.

„To je naozaj najlepšia fotka, akú dokážeš spraviť?“

Nám v redakcii tiež napadá myšlienka, že ide o úžasnú reklamnú kampaň a spôsob, ako sa mohla firma Apple zadarmo spropagovať a zvýšiť svoju už aj tak enormne vysokú popularitu. Veď aj zlá reklama je reklama. Aký je tvoj názor na túto kauzu?


Zdroj titulnej foto: theverge.com
Zdroj: theverge.com

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read