Tim Cook v rozhovore priznal, že autá sú niečo, čo Apple "skúma"!

· 2 min read
Tim Cook v rozhovore priznal, že autá sú niečo, čo Apple "skúma"!

Nie je žiadna novinka, že Apple sa snaží udržať si vo svojom okolí akési rúško tajomstva, ktoré je preň už charakteristické. To ale neodradzuje zvedavcov od toho, aby sa snažili zistiť akékoľvek informácie o novo pripravovaných produktoch, zvlášť pokiaľ ide o bájne Apple Car.

Najnovšie sa o to pokúsil magazín Fortune, ktorý si do kresla posadil Tima Cooka a vyspovedal ho. Reč bola o niekoľkých rozličných témach, napr. o audio segmente, integrácii spoločnosti na existujúcom trhu či o autách.

Som dobrý v blokovaní hluku. Vrátim sa však, robíme správne veci? Pamätáme si na našu Severku? Sme zameraní na výrobu najlepších produktov, ktoré ľuďom skutočne uľahčia životy? Áno, robíme to. Ľudia naše produkty skutočne milujú. Zákazníci sú šťastní. A to je to, o čo tu ide. Som si istý, že postupom času sa všetko ostatné vytratí.

CEO spoločnosti Apple Tim Cook tiež poznamenal, že spoločnosť funguje v cykloch. Raz je podľa neho hore a raz sa jej zasa nedarí. Aktuálne sa podľa neho spoločnosť nachádza najvyššie, ako kedy bola, ak však raz náhodou spadne nadol, ako to bolo v histórii niekoľkokrát, tak to nebude zlé. Prinúti to všetkých v spoločnosti makať viac a posúvať hranice.

Reč tiež bola o autách, ktoré sú podľa Tima Cooka viac ako zaujímavá kategória, a o tom, prečo Apple jednoducho nepredstaví produkty, na ktorých pracuje.

Pravdepodobne to neplánujeme urobiť. Skvelá vec na tom, že tu sme, je to, že sme úžasní ľudia. Objavujeme technológie a objavujeme produkty. Stále rozmýšľame nad tým, ako robiť produkty, ktoré budú ľudia milovať, ktoré im nejakým spôsobom pomôžu. Nechceme však ísť do príliš veľa kategórií, ako iste viete. Robíme toho mnoho. Rozprávame o veľa veciach, ale robíme ich omnoho menej. Debatujeme o mnohých veciach, ale robíme ich omnoho menej.

Pre tých, ktorí sú zdatní v anglickom jazyku, určite odporúčame celú verziu rozhovoru, ktorá je viac ako zaujímavá. Nájdete ju priamo tu.


Zdroj titulnej foto: businessinsider.com.au
Zdroj: iphonehacks.com

zdroj: igyaan.in