Tesla naberá hlavných Apple Store lídrov do showroomu v LA

· 2 min read
Tesla naberá hlavných Apple Store lídrov do showroomu v LA

Nie je to tak dávno, čo sa šírili reči o tom, že Apple berie pod svoje krídla bývalých inžinierov z Tesly. Dnes sa Tesla rozhodla otočiť kartu, a tak naberá lídrov z Apple obchodov, aby riadili showroom v LA.

Zdroj:digitaltrends.com

Odchádzam z Apple Store, ale nie preto, že by sa mi tam nepáčilo. Tesla mi ponúkla omnoho významnejší post, kde sa budem starať o celý rad predvádzacích miestností v Los Angeles.

Hovorí Calif, bývalý líder Apple Store v Santa Monice.

Ďalší Store Leader Niten Kapadia odchod z Apple oznámil v piatok cez sociálnu sieť LinkedIn. Nikto nevie prečo a dokonca ani nikto nevie, kto bude jeho nový zamestnávateľ. Apple sa ale obáva, že by to mohla byť práve Tesla.

Zdroj:cultofmac.com

Súboj medzi firmami Apple a Tesla sa začal už minulý rok, keď Apple naberala do svojich dielní bývalých inžinierov Tesly. Zatiaľ čo chce Tesla lídrov zamestnať v showroomoch, aby údajne prezentovali nový Tesla Model 3, ktorý sa má začať oficiálne predávať neskoršie v roku 2017, tak Apple inžinierov z Tesly uvelebil na celkom zaujímavé posty v súvislosti s údajným Apple Car, ktorého oficiálne predstavenie nie je ešte známe, ale odhaduje sa na roky 2019 alebo 2020.

Zdroj: digitaltrends.com

Tesla už teraz má na svoj Model 3 vyše 400 000 objednávok, takže je dosť možné, že naberá len skúsených ľudí, aby sa všetko postíhalo.

Zdroj titulnej fotografie: canmua.net
**Zdroj: Apple Insider**