Tento obal obsahuje notifikačnú diódu, ktorá ti ukáže hovor alebo SMS

· 2 min read
Tento obal obsahuje notifikačnú diódu, ktorá ti ukáže hovor alebo SMS

Patríš k tým, ktorí prešli z Androidu na iOS, a chýba ti notifikačná dióda? Tak tento problém je už vyriešený.

Na iPhone je síce možnosť upozorňovania bleskom, no nie každému to vyhovuje. Keď ti v noci zavolá opitý kamarát, určite ťa nepoteší šialene blikajúci mobil. Preto bol vymyslený tento skvelý obal, ktorý obsahuje notifikačnú diódu, a tá ti ukáže, či práve nemáš hovor alebo či ti neprišla SMS. Poslúži hlavne vtedy, keď potrebuješ mať vypnuté zvuky. Otočíš mobil displejom nadol a je to. Pri prichádzajúcom hovore alebo SMS ťa obal upozorní.

Obal nesie názov Lunecase a bol vytvorený v troch variantoch: prvý sa nazýva ICON, pretože ti ukáže ikonku mobilu alebo SMS. Druhý sa volá ECLIPSE a ten ťa upozorní tým, že svieti výrez pre jabĺčko. Tretí nesie názov CULT a je na ňom zobrazená lebka, ktorej pri notifikácii blikajú oči. Všetky 3 typy obalov sú k dispozícii v čiernej a bielej farbe.

Zdroj: lunecase.com

Zdroj: lunecase.com

Zdroj: lunecase.com

Lunecase funguje úplne jednoducho. Stačí ti ho prepojiť cez Bluetooth a iba nasadiť na mobil. Výhodou je, že ho netreba nijako nabíjať, naozaj funguje iba vďaka funkcii Bluetooth. A ako inak, určite ťa zaujíma cena. Tá nie je prehnaná. Ide o 35 dolárov, čiže cca 27 €.

Jediné, čo asi nepoteší milovníkov väčších modelov, tieto obaly sú k dispozícii zatiaľ iba pre menšie iPhony, teda pre iPhone 6 a 6s.

--- Zdroj titulnej foto: [wannahaves.com](http://www.wannahaves.com/lunecase/) **Zdroj: [lunecase.com](https://lunecase.com/)**