Tento obal by mohol vrátiť 3.5 mm jack späť na iPhone 7

· 1 min read
Tento obal by mohol vrátiť 3.5 mm jack späť na iPhone 7

Áno, spoločnosť Apple urobila závažné rozhodnutie, keď odstránila 3.5 mm jack na slúchadlá. Veľa ľudí to nahnevalo a sklamalo zároveň. Keď si myslíte, že už nikdy nebudete môcť používať normálne slúchadlá, iné spoločnosti prídu s rôznymi vecičkami. Ako napríklad spoločnosť Fuze, ktorá prichádza s obalom Fuze Case, ktorý by mohol priniesť 3.5 mm jack späť na iPhone 7 (bez zbytočného vŕtania).

Zdroj: thenextweb.com

Tento nápad sa zrodil po tom, čo väčšina užívateľov nebola spokojná s novinkou, ktorú firma Apple priniesla, a priali si jack späť. Hoci iní to vnímajú ako krok vzad. Fuze Case by mal byť obal so zabudovaným adaptérom. Okrem tohto adaptéra by mal obal poskytnúť aj nejakú extra šťavu pre baterku. A to konkrétne iPhonu 7 by obal pridal 2 400 mAh energie a iPhonu 7 Plus až 3 600 mAh energie. Fuze tiež vyhlásil, že obal bude vyrobený z TPU a ABS plastu, teda rovnakého materiálu, aký využíva spoločnosť Apple na výrobu obalu Lightning battery. Takisto by sa mal vyhýbať kontaktu s vodou aj napriek vodotesnosti iPhonu.

Pre prvých záujemcov Fuze ponúka špeciálnu cenu 49 dolárov, neskôr sa cena zvýši na 59 dolárov a konečná cena obalu bude až 69 dolárov. Na trh by mal vyjsť už v decembri tohto roka.


Zdroj: 9to5mac.com

Zdroj titulnej foto: cnet.com