Tento koncept iPhone 7 si rozhodne zamilujete

· 1 min read
Tento koncept iPhone 7 si rozhodne zamilujete

Pokiaľ sa nič nezmení, nového iPhonu sa dočkáme na jeseň tohto roka, čo je približne o 8 mesiacov. Do tej doby pravdepodobne nebude známe, ako tento iPhone vyzerá, čo dáva priestor rôznym dizajnérom, ktorí tak môžu tvoriť koncepty a zviditeľniť tak svoje meno celkom podareným spôsobom.

Svoje o tom vie aj dizajnér Eric Huismann, ktorý urobil v poradí už druhý koncept iPhone 7. Prvý sa pritom objavil na našej stránke iba nedávno a ukazoval, ako by vyzeral iPhone 7 bez konektora jack na slúchadlá s dizajnom podobným tomu, ktorý môžeme vidieť pri iPhone 6/6s.

Čítajte tiež:Nový realistický koncept iPhone 7 má pravdepodobne veľmi blízko skutočnosti

Jeho nový koncept sa pre zmenu inšpiruje iPhonom, ktorý bol podľa mnohých tým najkrajším zo všetkých. Je to iPhone 5/5s. Pritom by však mal byť ešte tenší ako najnovší iPhone, teda by sme sa mohli stretnúť s extrémne tenkým telefónom. V tomto koncepte sa však dočkáme konektora jack na slúchadlá. Či to je správne, alebo nie, to si v tejto chvíli netrúfame odhadnúť.

Pozrite sa teda na to, ako by vyzeral iPhone 7, keby si bral inšpiráciu z 2 roky starého iPhone 5s. V redakcii sme na to našli iba jedno slovo: úžasné. Čo poviete? Uvítali by ste návrat k tomuto dizajnu alebo by ste uprednostnili niečo úplne nové? Nakoniec ponúkame aj video: