Taylor Swift ako hlavná hviezda v novej Apple Music reklame!

· 1 min read
Taylor Swift ako hlavná hviezda v novej Apple Music reklame!

Práve Taylor Swift, ktorá ešte prednedávnom riešila spor s Apple, účinkuje v novom videu zameranom na Apple Music. Zdá sa teda, že nezhody sú vyriešené, a tak môže Taylor v reklame naplno "hviezdiť".

V minútovom videu môžeme vidieť, ako sa americká speváčka pripravuje na kardio tréning. Pred začatím cvičenia si vyberá v Apple Music playlist vhodný na behanie s názvom *#GymFlow*. Tam následne vyberá skladbu od dvojice Drake a Future *Jumpman* z ich spoločného mixtapu *[What a Time To Be Alive](https://itunes.apple.com/us/album/what-a-time-to-be-alive/id1041818504)*, ktorý vyšiel v roku 2015 ako exkluzivita prvotne v Apple Music. Po zapnutí skladby v Rose Gold iPhone 6s speváčka začína cvičiť. Taylor popri behaní na bežiacom páse rapuje spomínanú skladbu až do momentu, keď hudbu preciťuje viac ako beh, čo sa jej stáva osudným. Pád na bežiacom páse vyzerá naozaj reálne a musím škodoradostne podotknúť, že aj veľmi vtipne. Veď posúďte sami.

Taylor Swift je, samozrejme, do značnej miery podporovaná firmou Apple, napríklad prostredníctvom Apple Music, na ktorej mala svoj album 1989 prvý rok exkluzívne, alebo 1989 World Tour movie, ktorý si môžu pozrieť len predplatitelia hudobnej služby od Apple.
yelp.com
Vo videu takisto môžeme vidieť Taylor používať Powerbeats2 Wireless, ktoré sú od spoločnosti Beats. Firma Apple ju kúpila v roku 2014 a predáva jej výrobky vo svojich obchodoch.


Zdroj titulnej fotografie: theverge.com

Zdroj: 9to5mac.com

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read