Na internet unikli fotografie iPhonu 5se a jeho krabičky

· 2 min read
Na internet unikli fotografie iPhonu 5se a jeho krabičky

To, že Apple na konci tohto mesiaca predstaví nový iPhone 5se, je už takmer nad slnko jasné. Stále sa však špekuluje o jeho podobe, ako aj o názve. Zatiaľ čo niektoré zdroje hovoria o iPhone 6c, tie ďalšie hovoria o iPhone 5se a najnovšie jednoducho o iPhone 5SE. Vyzerá to však tak, že špekuláciám odzvonilo. Na internet totiž unikla fotografia krabičky s nápisom iPhone 5se, v ktorej sa nachádza samotný produkt.

zdroj: kkj.cn

Ten by mal ponúknuť veľmi zaujímavú cenovku atakujúcu hranicu 400 eur, ako aj parametre niekde medzi iPhone 6s a jeho starším bratom iPhone 6. Zatiaľ čo čipset a fotoaparát by mal byť z iPhonu 6s, kapacita pamäte RAM by mala byť iba 1 GB. Netvrdíme však, že je to málo, operačný systém iOS je takmer dokonalo optimalizovaný. Navyše by mal iPhone ponúknuť NFC čip a batériu s kapacitou iba 1 642 mAh. Nároční používatelia sa tak pravdepodobne ako pri iPhone 5/5s nedostanú na celodennú výdrž batérie a budú musieť ťahať kábel so sebou.

zdroj: kkj.cn

Telefón samotný ponúka vpredu zaoblené sklo a dizajnom sa tak podobá viac na zmenšený iPhone 6 než na iPhone 5/5s. Aj napriek tomu si ale v redakcii myslíme, že ide o nádherný kúsok. Oficiálne sa ho dočkáme už 21. marca spolu s menším iPadom Pro a pravdepodobne aj novými MacBookmi.

zdroj: kkj.cn


Zdroj titulnej foto: techinsider.io
Zdroj: timesnews.co.uk