T-Mobile rozdáva dáta zadarmo pre Pokémon GO

· 1 min read
T-Mobile rozdáva dáta zadarmo pre Pokémon GO

T-Mobile v rámci svojej ponuky T-Mobile utorky plánuje ponúknuť svojim zákazníkom zadarmo dáta pre herný hit Pokémon GO. 19. júla, budu môcť zákazníci T-Mobile hrať Pokémona bez použitia svojich mesačných predplatených dát.

T-Mobile chce poskytovať bezplatne neobmedzene vysokorýchlostný mobilný internet pre Pokémon GO, a to všetkým predplatiteľom do 17. augusta 2017. Zákazníci v Spojených štátoch si potrebujú aktivovať darček v aplikácii T-Mobile utorok od 19. júla do 9. augusta 2016.

T-Mobile ponúkne zľavy na Pokémon témy, rôzne iné zľavy v zahraničných obchodoch a tiež zľavy na príslušenstvo vo svojich predajniach. 250 zákazníkov T-Mobile vyhrá 100 $ v PokéCoins a päť ľudí vyhrá výlet na lov pokémonov kdekoľvek v Spojených štátoch.
Zdroj: macrumors.com

"To je to, o čom T-Mobile utorky sú! Majú byť poďakovaním zákazníkom, s novými darčekmi zdarma každý týždeň, a práve teraz nie je nič aktuálnejšie ako Pokémon GO," povedal John Legere, prezident a CEO spoločnosti T-Mobile, a ďalej pokračoval: "Takže naši zákazníci môžu hrať zadarmo po dobu jedného roka vďaka T-Mobile utorkom, to bude fantastické!"

T-Mobile prvýkrát predstavil T-Mobile utorok minulý mesiac. Každý utorok prináša zákazníkom celý rad týždenných výhod zadarmo: cestovné lístky, potraviny, filmové lístky a mnoho iného. Táto služba znie veľmi zaujímavo, avšak u nás zatiaľ nie dostupná. Osobne si myslím, že ak sa takáto služba od T-mobile objaví aj u nás, mohli by sa inšpirovať aj ostatní operátori.


Zdroj titulnej foto: [theverge.com](/content/images/2016/06/ImageJoiner-2016-06-26_at_11-25-32_AM-0-0.png)

Zdroj: macrumors.com