Prvá navigácia pre Apple Watch je slovenský Sygic

· 1 min read
Prvá navigácia pre Apple Watch je slovenský Sygic

Slovenská aplikácia Sygic, ktorá už dlhé roky patrí medzi najlepšie navigácie do mobilných telefónov opäť ukázala, že je jednotka na trhu. Pred šiestimi rokmi prišli vývojári Sygicu s prvou plnohodnotnou navigačnou aplikáciou pre iOS a pred pár dňami sa história zopakovala. Sygic priniesol ako prvý kompatibilitu aj pre inteligentné hodinky Apple Watch.

Na smart hodinkách od Apple dlho chýbala nejaká skutočne dobrá navigácia. Doteraz mohli používatelia využívať len Apple Mapy, ktoré však nie každému vyhovovali a neponúkali dostatočne veľa funkcií. Až s príchodom Sygicu budú môcť majitelia inteligentných hodiniek naplno využívať navigáciu.

V prípade, že by ste o nový Sygic na Apple Watch mali záujem, stačí nainštalovať najnovšiu aktualizáciu, ktorá je kompatibilná aj s hodinkami. Akonáhle budete mať aplikáciu pripravenú, zariadenie sa zosynchronizuje s vašim iPhonom. Vďaka tomu môžete napríklad využívať mobilnú navigáciu v aute a v momente, ako z neho vystúpite, sledovať len zariadenie na vašom zápästí.

Sygic na Apple Watch

Okrem novej kompatibility s Apple Watch ponúka najnovšia aktualizácia 15.2.0 aj ďalšie vylepšenia v podobe lepšej presnosti GPS, nového parkovacieho asistenta, ktorý vám pomôže vybrať správne miesto na parkovanie v blízkosti cieľa vašej cesty, ale aj vylepšený dopravný servis a dizajn aplikácie.

Najnovšia aktualizácie je preto rozhodne perfektný krok vpred a poteší nejedného majiteľa hodiniek Apple Watch. Ako dobre sa vývojári ujali tejto práce a či je aj spracovanie pre hodinky tak kvalitné, ako pre mobily, ukáže až čas.

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #05
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #04
· 7 min read