Sú tu nové informácie o iPhone 8

· 2 min read
Sú tu nové informácie o iPhone 8

Prichádzajúca vlajková loď od Apple s názvom iPhone 8 nedá ľuďom spávať a tak už po svete koluje množstvo rôznych, aj (ne)pravdivých informácií. Analytický server TrendForce však dnes zverejnil niečo, čo vôbec nevyzerá na nepravdivé informácie.

Zdroj: iphone8rumours.com

Tou najzaujímavejšou je tá, ktorá sa týka zaobleného displeja. Nakoniec ho iPhone 8 mať nebude. Tento typ displeja vraj bol veľkým problémom, či už vo výrobnom procese, alebo v samotnej krehkosti. Spoločnosť hovorí o drop-testoch, ktoré vôbec nedopadli dobre. Ale OLED displej stále platí.

TrendForce tiež vraví, že iPhone 8 bude disponovať 3GB RAM, rovnako ako aj súčasný iPhone 7 Plus. K dispozícii by podľa tejto spoločnosti mal byť v 64 a 256 GB verziách.

Zdroj: 9to5mac.com

Spoločnosť sa zmienila aj o nám už známej vyššej cene, ktorá by sa mala pohybovať okolo 1000 dolárov. Možno sa to však bude týkať iba 256 GB modelu, to sa stále nevie.

Nedávno sme tiež priniesli článok o tzv. dvojdisplejovom iPhone 8, čo znamená že sa bude skladať z dvoch rôznych typov displeja. A o tejto veci hovorí nie len Ming Chi-Kuo z KGI Securities, ale tiež vyššie spomínaný analytický server TrendForce.

Zdroj: youtube.com

Všetky nové úniky informácií nemôžeme brať celom vážne, no niečo na tom určite pravdy bude, keď to spomína viacero analytických spoločností. Čím nás však spoločnosť Apple naozaj prekvapí, to nikdy nevieme dopredu úplne presne. Rovnako ako teraz.


Zdroj titulnej foto: iphone8rumours.com
zdroj: 9to5mac.com

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read