Stihnite toho ráno viac a vyhnite sa stresu s appkou Morning Rituals

· 2 min read
Stihnite toho ráno viac a vyhnite sa stresu s appkou Morning Rituals

Možno aj vy patríte k ľuďom, ktorí majú ustavičné problémy so vstávaním. Už sme písali o aplikácii, ktorá vás donúti rozhýbať sa tesne po zobudení, aj o tom, ako sa pomocou budíka v mobile môžete budiť oddýchnutejší. Aplikácia Morning Rituals vám pomôže vyhnúť sa rannému stresu a naplánovať si presnú rutinu tesne po zobudení.

"Kvalita rána určuje zvyšok vášho dňa. Uistite sa, že je produktívne, a skúste sa naň lepšie zamerať," hovoria v úvode vývojári aplikácie. Ich hlavným cieľom je pomôcť bežným užívateľom zorganizovať si čas v najdôležitejšej časti dňa tak, aby hneď po zobudení nepodliehali stresu z toho, že opäť nič nestíhajú.


Po spustení vás privíta úvodná obrazovka, ktorá vás zoznámi so základnými princípmi aplikácie. Následne si môžete jednoducho pridať jednotlivé aktivity, ktoré potrebujete ráno stihnúť, a tiež aj ich predpokladané trvanie. Neskôr to ešte, samozrejme, máte možnosť zmeniť. Aplikáciu vám už len stačí spustiť a celé ráno máte pod kontrolou.

Vždy na záver máte možnosť skontrolovať štatistiky - koľko času venujete akým aktivitám dnes, za posledný týždeň alebo mesiac. Viete si tak spätne skontrolovať, či pri niečom netrávite až príliš veľa času a iné aktivity naopak nezanedbávate. Aplikácia tiež podporuje 3D Touch, takže ak ste majiteľom iPhonu 6S, môžete priamo z plochy spustiť svoj plán, poprípade vložiť novú aktivitu.

Aplikácia je na App Store len vyše týždňa. Ide teda o čerstvú novinku v prvotnej verzii. Neponúka preto zatiaľ až tak veľa funkcií a ani dizajnom nikoho neohúri. Vývojári majú pred sebou ešte dlhú cestu a my im držíme palce, pretože ide rozhodne o perfektný nápad.

Názov: Morning Rituals
Vývojár: Ubicolor
Kompatibilita: iOS 9.0 a vyššie
Cena: 2,99 €
Stiahnuť z App Store