Stiahni si úžasné Apple iOS eko pozadia!

· 1 min read
Stiahni si úžasné Apple iOS eko pozadia!

Cupertino na podporu Apple programu, ktorý nabáda užívateľa recyklovať svoje staré zariadenia, práve vydal tri nové iOS 9 pozadia. Pozadia v sebe nesú odkaz, ktorý sa firma Apple snaží hlavne posledné roky čoraz viac zdôrazňovať, a to je pozitívny vzťah človeka k prírode.

Návrhy na pozadia s menami „Príroda v rovnováhe“, „Príroda v harmónii“ a „Príroda v nás“ vytvoril grafik menom Anthony Burrill. K dispozícii sú na stiahnutie vo veľkostiach prispôsobených pre iPhone, iPad mini, iPad Pro a iPad Air.
cdn.cultofmac.com
Každá tapeta v sebe nesie posolstvo prírody a ľudí, ktorí jej prichádzajú na pomoc.

Na rozdiel od Steva Jobsa Tim Cook dáva veľký dôraz na environmentálnu problematiku vo svete a snaží sa stále viac a viac chrániť životné prostredie. Počas pondelkového eventu Tim Cook na pódium pozval “Apple hlavu” životného prostredia Lisu Jackson. Na javisku hovorila o iniciatíve Apple ochraňovať a zachovávať prostredie, v ktorom žijeme. Takisto Lisa predstavila nového robota s názvom Liam, ktorý spoločnosť používa na oddelenie rôznych zložiek iPhonu, takže môžu byť ľahko recyklované.

Ak si chcete nové Apple pozadia stiahnuť a podporiť tak myšlienku o ochrane životného prostredia a harmonického spolužitia človeka a prírody, môžete to urobiť kliknutím na tento link .


Zdroj titulnej fotografie: cultofmac.com

Zdroj: cultofmac.com