Stereo reproduktory na iPhone 7 nebudú! Ide iba o dizajn

Stereo reproduktory na iPhone 7 nebudú! Ide iba o dizajn

Tešil si sa, že aj napriek odobratiu 3,5 mm konektora jack na slúchadlá to spoločnosť Apple so stereo reproduktormi vymyslela dobre? Bohužiaľ, tých sa pri tomto modeli nedočkáme. Poď sa pozrieť na dôkazy.

Na internete sa dnes objavil pravdepodobne originálny manuál k iPhonu 7, v ktorom nie je prítomnosť stereo reproduktorov vôbec spomenutá. Čo to teda na spodnej časti nájdeme? Hovorí sa o mikrofóne, čo teoreticky môže byť pravda, no pravdepodobne pôjde len o falošné "dierky", a to iba kvôli krajšiemu zovňajšku smartfónu.

Tento manuál zverejnil server NWE, ktorý ho vraj získal priamo z továrne, kde sa iPhony vyrábajú. A okrem známych informácií o novom smartfóne od Apple manuál neprináša žiadne veľké novinky. Iba sa potvrdzujú zmenené prúžky antén, väčšia šošovka fotoaparátu a podobne. O novom Home Buttone tiež zatiaľ z manuálu nevieme nič vyčítať.

Uvidíme, čo z "únikov" sa naozaj potvrdí a čo nie. ;-)

--- Zdroj titulnej foto: [smartphone2017.com](http://smartphone2017.com/apple-to-replace-the-headphone-jack-iphone-7s/) **Zdroj: [9to5mac.com](https://9to5mac.com/2016/08/12/iphone-7-assembly-schematics/)**