Späť do školy: Aplikácia, s ktorou to pôjde jednoduchšie, dočasne zadarmo

· 1 min read
Späť do školy: Aplikácia, s ktorou to pôjde jednoduchšie, dočasne zadarmo

Či sa nám to páči, alebo nie, študentom sa pomaly končí najkrajšie obdobie roka - letné prázdniny. Do začiatku školského roka nám zostáva menej ako týždeň a pol, a preto ti prinášame užitočnú aplikáciu, s ktorou doň dokážeš vyštartovať pravou nohou.

Aplikácia The Dog Ate It je prepracovaný nástroj určený pre moderných študentov všetkých vekových kategórií. A keď hovorím prepracovaný, myslím to naozaj. Do appky si môžeš pridať vlastné predmety, učiteľov, učebne a dokonca aj učebnice. Všetko dôležité si následne zoradíš do kalendára a samozrejmosťou sú aj pripomienky pre jednotlivé úlohy.

zdroj: itunes.apple.com

Užitočnou funkciou môže byť aj rátanie priemeru a počtu hodín. K dispozícii je tiež zobrazenie bodov GDA (Grade Point Average), ktoré sa používa na amerických školách. Pokiaľ by ste v triede mali aplikáciu The Dog Ate It viacerí, pohodlne v nej môžete zdieľať spoločné úlohy. Poteší tiež možnosť odomykať prostredie len po zadaní kódu.

Pokiaľ patríš k ľuďom, ktorí potrebujú na všetko mať aplikáciu, a v septembri ideš do školy, The Dog Ate It je pre teba ako stvorená. Autori si za plnú verziu normálne účtujú 1,99 €, avšak v rámci prázdnin sa ju ešte rozhodli sprístupniť zadarmo. Táto ponuka ale trvá len do začatia školského roka, takže sa poponáhľaj!

zdroj: itunes.apple.com


Zdroj titulnej foto: imore.com

Zdroj: itunes.apple.com