SOLARTAB C - Solárna powerbanka pre tvoje zariadenia

SOLARTAB C - Solárna powerbanka pre tvoje zariadenia

Solartab® C je svetovo prvý solárny zdroj energie podporujúci USB-C a prinesie ti všetko, čo by si od takej solárnej nabíjačky očakával.


USB-C konektor má obojstranné pripojenie s vysokým výkonom a slúži na vstup i výstup dát alebo energie. Kombinácia Solartabu® C a USB-C ti umožní nabíjať svoje zariadenia v rekordne krátkych časoch.

Zdroj: indiegogo.com

Technické špecifikácie Solartabu® C :

USB-C: Vďaka USB-C, ktoré podporuje Quick Charge 3.0 si môžeš nabiť zariadenia, ktoré sú kompatibilné s USB-C a dokonca aj svoj MacBook.

Tenký a Prenosný: Váha Solartabu® C je len 280 gramov, hrubý je len 7,5 mm a je veľmi dobrý na prenášanie, pretože sa jednoducho zmestí do tašky a v ruke sa taktiež nosí bezproblémovo.

Duálne USB porty: 2 USB porty s napätím 2,4A s podporou technológie Quick Charge 3.0 ti umožnia nabiť všetky svoje smartfóny, tablety a všetko ostatné čo najrýchlejšie.

Vodeodolnosť: Tento prenosný solárny panel má centrifikáciu IP67, takže sa nemusíš obávať o dažďové kvapky alebo jemného obliatia.

Bezpečný a nezávislý: technológia IntelliSun™ zabraňuje prívalu energie, obsahuje elektrický obvod, ktorý zabraňuje skratu a ochráni, jak tvoje zariadenia, tak aj tvoj Solartab® C.
Solartab® C taktiež sleduje, či s nejaké zariadenie ešte nabíja a pokiaľ sa žiadne nenabíja automaticky začne hibernovať.

Zdroj: indiegogo.com

Zdroj: indiegogo.com

Solartab® C so sebou prináša veľa výhod, od prenosnosti až po nezávislosť na elektrických sieťach, no čo sa týka jeho výhod najväčšia je asi jeho 9,000 mAh batéria, ktorú môžeš nabiť na slnku no i normálne ceu USB-C vstup do zariadenia. Cena jedného Solartaub® C je $79 USD, čo je v celku prijateľné

Ak chceš o solartabe vedieť viac tu máš LINK.


Zdroj titulnej foto [squarespace.com](https://static1.squarespace.com/static/57592abaf699bb1221eae2d7/t/575aab8940261d2b61d07223/1465559949751/1500x826Solartab_on_grass_LED-fix.jpg?format=1500w) **Zdroj [indiegogo.com](https://www.indiegogo.com/projects/solartab-c-the-world-s-quickest-solar-charger-powerbank#/)**