Skype pre web umožňuje zavolať priateľom priamo na mobil!

· 1 min read
Skype pre web umožňuje zavolať priateľom priamo na mobil!

Takmer každý z nás aspoň raz v živote použil aplikáciu Skype. Okrem tej klasickej, ktorú si môžete bezplatne stiahnuť, spoločnosť minulé leto predstavila aj webovú verziu. Práve Skype pre web aktuálne dostáva nové vylepšenia.

Keďže doteraz webová verzia podporovala iba klasické volania a videohovory cez internet pre Skype užívateľov, spoločnosť prichádza s novou aktualizáciou. Web verzia sa začína viac podobať na klasický Skype známy z našich počítačov a mobilnej aplikácie. Po novom update totižto môžete z webu volať priamo na telefón aj užívateľom bez účtu na Skype. Avšak aby ste túto funkciu mohli využívať, musíte si ju zaplatiť alebo využívať kredity.
support.skype.com
Tak isto sa aktualizácia dotkla aj možnosti pridať do vášho hovoru ďalšiu osobu, aj napriek tomu, že nemá vytvorený účet. Ďalšie vylepšenia sa týkajú prehrávania YouTube linkov priamo v chatovacom okne a funkcia upozornenia, ktorá by mala pomôcť k tomu, aby ste neprehliadli žiadnu novú správu.


Zdroj titulnej fotografie: [technewsblog.com](http://technewsblog.com/2015/11/02/all-new-skype-for-windows-supports-up-to-4k-resolution/)

Zdroj: engadget.com