Skype ponúka mobilné videohovory až pre 25 účastníkov

· 1 min read
Skype ponúka mobilné videohovory až pre 25 účastníkov

Určite každý z vás raz za čas použije FaceTime, aby sa mohol vidieť so svojimi známymi, rodinou alebo aj priateľmi. Niekto ho možno používa dennodenne, ale chýba nám tam jedna možnosť - konferenčné videohovory. To sa snaží Skype napraviť a vydáva možnosť konferenčných hovorov.

Skype oznamuje, že táto funkcia bude voľne dostupná na celom svete v marci, začínajúc od 18. 2. v Amerike a západnej Európe. Videohovory budú podporovať až 25 účastníkov, pričom pri hovore viac ako siedmich osôb Skype zvýrazní ľudí, ktorí rozprávajú, a zvyšných skryje na spodok obrazovky.

Kvalita bude závisieť od rýchlosti pripojenia, ale videohovory podporujú až Full HD rozlíšenie. Vďaka skypovému SILK Super Wide Band kodéru si užiješ čistý zvuk pri každom spojení so svojimi priateľmi.

Táto nová verzia taktiež podporuje možnosť pozvania kohokoľvek cez špeciálny odkaz aj napriek tomu, že nie je zaregistrovaný na Skype. V prípade, že nemáš Skype účet a chceš volať s priateľmi, pri otvorení odkazu sa ti spustí Skype for Web, ktorý funguje bez účtu.


Zdroj titulnej foto: iDownloadBlog.com
Zdroj: iDownloadBlog.com