Skvelý displej Samsungu S8 je pre Apple výhodou. Ale prečo?

Skvelý displej Samsungu S8 je pre Apple výhodou. Ale prečo?

Modely Samsung Galaxy S8 a S8+ boli predstavené iba nedávno, preto je jednoznačné, že ho rôzni odborníci skúmajú a zisťujú všetko, čo sa zistiť dá. Spoločnosť DisplayMate prišla na to, že displej Samsungu Galaxy S8 je ten najlepší na trhu.

Zdroj: bgr.com

Odborníci z vyššie spomínanej spoločnosti testovali rýchlosť displeja a jej prezident menom Raymond M. Soneira na svoj blog napísal, že ide o najinovatívnejší a najvýkonnejší displej, ktorý doteraz v DisplayMate mohli testovať. Displej modelu Samsung Galaxy S8 získava od tejto spoločnosti hodnotenie kvality A+.

Displej novej vlajkovej lode od Samsungu má najvyššie rozlíšenie, farebnú presnosť, úplne presné pozorovacie uhly a najvyšší kontrastný pomer, za akéhokoľvek svetla.

Zdroj: igalaxys7.com

Toto hodnotenie od spoločnosti DisplayMate je pre Samsung veľmi dobrá správa, ktorá môže vylepšiť reputáciu spoločnosti najmä kvôli nedávnym veľkým problémom s Note 7.

A okrem iného, táto správa je tiež výhodou pre Apple. Prečo? Pretože si od Samsungu objednali 160 miliónov OLED displejov pre iPhone 8. To znamená, že prichádzajúci revolučný iPhone bude mať naozaj skvelý displej, s rovnakými vlastnosťami ako Samsung Galaxy S8.


Zdroj titulnej foto: smartstocknews.com
zdroj: idropnews.com