"Skúšali ste to vypnúť a zapnúť?"

· 2 min read
"Skúšali ste to vypnúť a zapnúť?"

Istá mladá žena potrebovala svoje životné trápenie a zložité vzťahové otázky vyžalovať listom na technickú podporu. Ľudia niekedy robia nevysvetliteľné veci. A možno len potrebujú oporu (podporu) a obracajú sa so zvláštnymi vecami na zvláštne vybraté miesta. Kto však v tejto hre dostal koho? Pokus o žart sa jej príliš nepodaril, keď na svojom maile našla odpoveď. Chlapci (i dievčence) z technickej podpory sú tak isto len ľudia a určite sa tak ľahko nedajú napáliť. (Veď na ich mieste - niekomu telefonicky vysvetľovať, že počítač nefunguje preto, lebo nie je v zásuvke… No, nie je to ľahký chlebík.)

A teraz prepis listov:

“Vážená technická podpora,
vlani som spravila upgrade z Priateľa 5.0 na Manžela 1.0., čo spôsobilo výrazné spomalenie celkového výkonu systému, najmä však kvetinových a šperkových aplikácií, ktoré fungovali vo verzii priateľ 5.0 bezchybne. Okrem toho Manžel 1.0 odinštaloval mnoho ďalších aplikácií, ako bola Romantika 9.5 a Osobná pozornosť 6.5, a nainštaloval nežiaduce programy ako NBA 5.0, NFL 3.0 a Golfové kluby 4.1. Konverzáciu 8.0 sa mi nepodarilo rozbehnúť a Domáce upratovanie 2.6 jednoducho zrútilo systém. Snažila som sa rozbehnúť Dotieravosť 5.3, aby som opravila problém, ale bezvýsledne. Čo mám robiť?
Zúfalá”

“Vážená Zúfalá,
po prvé, majte na pamäti, že Priateľ 5.0 je zábavný balíček, zatiaľ čo Manžel 1.0 je operačný systém. Prosím, zadajte príkaz “Myslela som si, že ma miluje” a skúste nainštalovať Slzy 6.2 a nezabudnite nainštalovať aktualizáciu Vina 3.0. Ak pracuje aplikácia tak, ako je navrhnutá, Manžel 1.0 by mal automaticky spustiť aplikácie Šperky 2.0 a Kvety 3.5. Upozorňujeme, že nadmerné užívanie týchto aplikácií môže resetovať všetky nastavenia Manžela 1.0, čo znamená spustenie aplikácií Tichá domácnosť 2.5, Šťastná hodinka (bez báb) 7.0 alebo Pivo 6.1. Upozorňujeme, že Pivo 6.1 je veľmi zlá aplikácia, pretože môže stiahnuť Prdenie a Hlasné chrápanie Beta.

Nech sa stane čokoľvek, v žiadnom prípade neinštalujte Svokra 1.0 (beží vírus v pozadí, ktorý chce získať kontrolu nad všetkými systémovými zdrojmi). Okrem toho sa nesnažte znovu preinštalovať na Priateľ 5.0. Je to nepodporovaná aplikácia a Manžel 1.0 sa môže zrútiť. Je však nutné konštatovať, že Manžel 1.0 je skvelý operačný systém, ale má obmedzenú pamäť a nedokáže sa rýchlo naučiť nové aplikácie. Uvažujte o nákupe ďalšieho softvéru na zlepšenie pamäte a výkonu. Odporúčame Varenie 3.0 a Sexi spodná bielizeň 7.7.
Veľa šťastia!”

Neviem, ako u vás, ale ja sa riadim radami Roya z technickej podpory (IT Crowds). Ak to nefunguje po tom, čo to vypnem a zapnem, je čas na riadny servis. Ak sa to pokazí znova - nemá to zmysel - je čas to vyhodiť a kúpiť si lepší model.


Zdroj titulnej foto: customercarebg.com
Zdroj: brightside.me