Šialené! Selfie tyče pre MacBooky sú tu!

· 1 min read
Šialené! Selfie tyče pre MacBooky sú tu!

Na to, že sú sociálne siete zaplavené takzvanými "svojkami" a na uliciach vídavame ľudí, ktorí sa fotia na svoj telefón, sme si už zvykli. Minulý týždeň som však videl mladú dvojicu, ktorá sa v reštaurácii fotila so selfie tyčou. Hoci to samo osebe nebolo pekné, ešte viac ma zaujal fakt, že sa na druhom konci nachádzal iPad. Vtedy som si pomyslel, ako ďaleko sú ľudia schopní zájsť.

Čítajte tiež: Mumbaj musel zaviesť no-selfie zóny, aby ochránil zdravie ľudí

zdroj: macbookselfiestick.com

To nám teraz znázorňuje aj skupina umelcov, ktorí vytvorili sériu fotiek ľudí fotiacich sa na MacBooky. Znie to tak šialene, ako to aj vyzerá. A hoci sa na stránke nenachádza žiaden popis, celú galériu vystihuje nápis na jednom z bilbordov na Times Square: "Why?", v preklade "Prečo?".

zdroj: macbookselfiestick.com

Umelci sa snažia poukázať na to, kam až budeme ochotní zájsť len preto, že bude čosi v móde. Tiež (nielen) ich zaráža to, prečo sa vlastne ľudia takto fotia a aký to má zmysel. My v redakcii sa k umelcom pripájame. Myslíme si však, že urobiť si selfie na nejakom známom mieste, so známou osobnosťou či v inak významnej chvíli je celkom v poriadku.

zdroj: macbookselfiestick.com


Zdroj titulnej foto: macbookselfiestick.com
Zdroj: macbookselfiestick.com

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #05
· 8 min read
Podcast #03 + Týždňový newsfilter
· 8 min read