SemiRestore - nástroj na obnovenie iPhonu bez straty jailbreaku

· 1 min read
SemiRestore - nástroj na obnovenie iPhonu bez straty jailbreaku

SemiRestore je program, ktorý umožní užívateľom jailbreaku niečo, čo inak nie je také jednoduché, no asi po tom mnohí túžia. Obnovu zariadenia na výrobné nastavenie, a to bez straty jailbreaku. Tento program bol nedávno aktualizovaný, a tak dokáže spraviť restore zariadeniam od iOS 5 až po iOS 9.1. Bohužiaľ, je dostupný len pre majiteľov Windowsu a Linuxu, podpora pre ~~ OS X ~~ macOS zrejme príde v budúcnosti.

SemiRestore je výborný pomocník najmä pre užívateľov, ktorí si nainštalovali do svojich iDevices softvéry, ktoré spôsobili spomalenie alebo rôzne iné problémy so zariadeniami. Program je voľne dostupný už niekoľko rokov, ale len nedávno vyšla aktualizácia na iOS 9.1.
Zdroj: semi-restore.com
SemiRestore možno zadarmo stiahnuť priamo z internetových stránok vývojárov.

Podľa internetového portálu Idownloadblog.com sa vyskytla pri používaní chyba, pri ktorej užívateľ mohol obnoviť svoje zariadenie len na najnovšiu verziu.

Za prípadné škody nenesie portál Thinkapple.com žiadnu zodpovednosť.

Ak máte skúsenosti s týmto programom, podeľte sa s komentárom.


Zdroj titulnej foto:[ijailbreakguides.com](http://ijailbreakguides.com/wp-content/uploads/2015/05/iOS-6-Jailbreak-iPhone-5-Cydia-2.jpg) **Zdroj: [idownloadblog.com](http://www.idownloadblog.com/2016/06/04/semirestore-restore-device-without-losing-jailbreak/)**