Screenshot notifikácie na iMessage

Screenshot notifikácie na iMessage

iOS 11 uvidíme až v Septembri spolu s novým iPhonom 8 a s iPhonom 7s, takže nemá zmysel uvažovať nad tým aké nové funkcie prinesie. No napriek tomu sa ľudia už strachujú. iOS 11 by mal priniesť upozornenie na iMessage, ktoré upozorní kontakt že ste spravili screenshot konverzácie.

Znie to ako celkom dobrý nápad, keď zvážime ako dobre to funguje v populárnej aplikácií Snapchat. Bez ohľadu na váš osobný postoj, zdá sa, že toto celé je len fáma, ktorú vytvoril blogger menom Jay ktorý len chce upútať pozornosť.
Zdroj: redmondpie.com
V skutočnosti vyššie uvedený Jay zverejnil tweet dávno v decembri v ktorom hovorí, že "iOS 11 prichádza s screenshot upozornením na iMessage".

Apple odmietol vyjadriť sa k už spomínanej špekulácií, ale zdá sa, že neexistuje žiadny skutočný dôkaz, ktorý by mal podporovať toto tvrdenie a že je veľmi nepravdepodobné, že takáto vlastnosť by bola zavedená s budúcou verziou iOS.
Zdroj: itpathsolutions.com
Ale to môže byť len dobrá správa. Koniec koncov, ak by takáto funkcia naozaj prišla s novým iOS-om, mohli by sme okamžite očakávať nové jailbreak vylepšenie, ktoré by sa hneď stalo veľmi populárne.


Zdroj titulnej foto: imore.com
Zdroj: redmondpie.com