Schéma iPhonu 7 odhaľuje prekvapivú skutočnosť o jeho reproduktore

· 2 min read
Schéma iPhonu 7 odhaľuje prekvapivú skutočnosť o jeho reproduktore

Do predstavenia iPhonu 7 nám pravdepodobne zostáva menej ako mesiac. Do médií už uniklo mnoho fotografií a informácií o tejto pripravovanej vlajkovej lodi spoločnosti Apple. K nim sa teraz pridáva schéma, ktorá unikla priamo z montážneho závodu. Aspoň tak to píše francúzsky portál NWE.

Na prvý pohľad schéma neprináša žiadne nové informácie. Skôr len potvrdzuje všetko to, čo sme o očakávanej "sedmičke" vedeli. Väčšia šošovka, odstránený konektor na slúchadlá a inak podobný dizajn ako pri doterajších modeloch.

zdroj: 9to5mac.com

zdroj: 9to5mac.com

Čo je ale na schéme najzaujímavejšie, je spodná strana zariadenia. Namiesto 3,5 mm konektora jack na slúchadlá tam nájdeme niekoľko dierok. Tie si mnoho užívateľov doteraz vykladalo ako druhý reproduktor a tešili sa na lepší zvuk priamo z iPhonu. Pre milovníkov hudby ale máme zlú správu - podľa schémy to vyzerá tak, že duálny stereo reproduktor sa zatiaľ nekoná.

Vyzerá to tak, že namiesto druhého reproduktoru bude pod hŕstkou dierok ukrytý len mikrofón. Ten ale zaberá iba jednu dieru, takže ostatné by mali slúžiť len ako kozmetický doplnok.

zdroj: 9to5mac.com

Táto informácia vyvolala vlnu sklamaných reakcií od fanúšikov, ktorí sa tešili na duálny reproduktor. Treba mať ale na pamäti, že tak ako všetky úniky a informácie o iPhone 7, ani táto schéma nemusí byť pravdivá a nám len zostáva počkať si do septembra na oficiálne predstavenie iPhonu 7.


Zdroj titulnej foto: technobuffalo.com

Zdroj: 9to5mac.com, businessinsider.com