Samsung Galaxy S8 na uniknutej fotografii!

· 2 min read
Samsung Galaxy S8 na uniknutej fotografii!

Za túto fotografiu môžeme poďakovať Evanovi Blassovi, reportérovi z Venture Beat, ktorý už niekoľko krát predtým zverejnil fotografie mobilov, ktoré čakali na svoj release. Tento krát zverejnil práve Samsung Galaxy S8


Zdroj:extremetech.com


Tieto obrázky potvrdzujú, že nový telefón bude k dispozícii v dvoch veľkostiach - jeden bude mať displej o veľkosti 5,8 palcov, a druhý 6,2 palcov. Oba majú Samsung "edge" dislej so zakryvenou hranou na oboch stranách.
Oba prístroje sú pod kódovým označením "Dream" a "Dream 2" a oba by mali mať QHD Super AMOLED obrazovky. Sú podobné displejom Samsung, ktoré už použili v minulosti, s veľmi dobrým hodnotením.


Zdroj:gsmarena.com


Nový dizajn bez okrajov nenecháva priestor pre gombíky alebo dokonca logo na prednej strane zariadenia, takže značky, skenery odtlačkov prstov a logá boli všetky posunuté dozadu. Fanúšikovia 3,5 mm jacku sa môžu radovať - ​​iné zariadenia môžno opustili štandard, ale zdá sa že Samsung sa poučil od Galaxy S6 a jeho nešťastným pokusom aby sa odstránili porty. Oba modely podporujú štandardné slúchadlá.


Obe zariadenia S8 budú bežať na Snapdragon 835 od spoločnosti Qualcomm, s predpokladaným 11% zvýšením výkonu CPU a o 23% rýchlejšou grafikou. 835 spraví Samsung údajne o 20% účinnejším než boli jeho predchodcovia. Samsung bude potrebovať toľkú výkonnosť ak má riadiť obrazovku, ktorá je takej veľkosti. VentureBeat hlási, že batérie sú relatívne štíhle. 3000mAh a 3500mAh pre 5,8-palcové a 6,2-palcové zariadenie s 4 GB RAM a minimálne 64 GB úložného priestoru.


Zdroj:anandtech.com


Galaxy S8 bude debutovať 29. marca a mal by byť k dispozícii na konci apríla. Samsung potrebuje doladiť všetky aspekty tohto releasu, a nový Samsung Galaxy S8 bude mať určite čo ponúknuť.


Zdroj titulnej foto: mojandroid.sk
Zdroj: extremetech.com

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #05
· 8 min read
iOS 11 je už na 25% zariadeniach
· 2 min read