Rok 2017 v znamení 7s, 7s+ a 8

· 2 min read
Rok 2017 v znamení 7s, 7s+ a 8

Po internete sa šíria zvesti, že v roku 2017 nám budú predstavené nie 2 ale dokonca 3 modely iPhone od firmy Apple a to sú iPhone 7s, iPhone 7s+, a aj tajupný iPhone 8.


"s" modely sú údajne mierne poupravená varianta aktuálneho iPhone 7 a iPhone 7 PLUS. I napriek tomu, že "s" modely sa budú podobať na terajší iPhone 7 je tu ešte jeden model a to je iPhone 8, o ktorom koluje fám neúrekom.


Zdroj: iphone8guides.com

Spomínanému iPhone 8 už bol predpovedaný napríklad zakrivený AMOLED diplej, čítačka otlačku prsta skyrtá pod sklom ba dokonca aj bezdrôtové nabíjanie. Prvé správy spomínajú, že do modelu iPhone 8 by dokonca mohla byť zakomponovaná aj techonologia rýchleho nabíjania. Myslím, že túto vymoženosť veľmi postrádajú všetci používatelia iPhone na voľnej nohe, ktorí neholdujú nočnému nabíjaniu.
Svoju batériu by si si tak nabil doplna za neuveritelných 90 minút čo je o 30 minút menej než doba nabíjania AirPodov.


Daľšie správy vravia o vymoženosti "tap to wake" alebo "ťuknutím prebuď". Bohužiaľ "tap to wake" bude dostupná až na iPhone 8. Zrejme to bude mať čo dočinenia s novým AMOLED diplejom alebo pôjde len o pokus ako urobiť spomínaný iPhone 8 ešte lukratívnejší ako 7s modely.


Zdroj: macrumros.com

Napriek všetkým zvestiam a fámam nás delí od oficiálneho odhalenia 9 mesiacov a za túto dobu sa toho môže ešte veľa zmeniť.


Zdroj titulej foto: [gossiphype.com](http://www.gossiphype.com/wp-content/uploads/2016/12/iphone-7-and-iphone-7-edge-concept-4.png) **Zdroj: [phonearena.com](http://www.phonearena.com/news/2017-iPhones-rumored-to-have-fast-charging-tap-to-wake-feature-exclusive-to-the-iPhone-8_id89612)**

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read