Riaditeľ spoločnosti LG sa vysmieva iPhonu SE

Riaditeľ spoločnosti LG sa vysmieva iPhonu SE

Spoločnosť Apple po vydaní iPhonu SE nezožala takú slávu ako pri minulých iPhonoch. Niektorí sa dokonca vyjadrili, že Apple urobila krok späť.

Zdroj: wccftech.com

Vychádzajú z toho, že iPhone SE je v podstate mix troch smartfónov od Apple - iPhone 5s, 6 a 6s, s dizajnom 3 roky starého iPhonu 5/5s.

Riaditeľ spoločnosti LG Cho Ju-No sa dokonca začal vysmievať Apple, že najnovší smartfón tejto spoločnosti neprináša nič nové. Nedávno na konferencii nezabudol povedať, že LG Electronics sa v roku 2016 zameriava najmä na inovácie a chystá veľa "dychberúcich" noviniek.

Zdroj: pulsenews.co.kr

Cho Ju-No nezabudol poznamenať: "Predstaviť produkt so starými technológiami, ktorý neprinesie nič nové, rozhodne nie je naša cesta vpred." Každý, samozrejme, pochopil, na čo narážal.

LG G5 je pravdepodobne najinovatívnejším zariadením, ktoré v tomto roku budeme vidieť. Keď sa pozrieme na minuloročný predaj zariadení od LG, bol pomerne vysoký, a to 59,7 miliónov kusov.

Zdroj: gsmarena.com

Napriek tomu, že mnohí považujú iPhone SE za zbytočnosť a spomínaný krok vzad, jabĺčko to robí iba pre ľudí. Pretože 4" iPhone ľudia milujú. Spoločnosti Apple sa v roku 2015 podarilo predať viac než 30 miliónov 4" iPhonov. Je to síce len polovica z toho, čo predala firma LG, avšak pri Apple sa hovorí len o 4" iPhonoch a pri LG o všetkých nových produktoch.


Zdroj titulnej foto: bgr.com
Zdroj: bgr.com