RETROGAME - 200 klasických hier do vrecka + (súťaž)

RETROGAME - 200 klasických hier do vrecka + (súťaž)

Pred nedávnom som na internete narazil na zaujímavú vecičku. Vyzerala ako malý Joystick od atari alebo podobných arhaických RETRO herných konzol.

Produkt a jeho tvorcovia sľubujú jednoduché zapnutie (len zapojíš k akejkoľvek TV a hraješ) a tiež hodiny zábavy. Samotná drobná krabička v sebe obsahuje 200 hier. Produkt ako celok ma zaujal, tak som si povedal, že to musím výskúšať.

Do pár dní som mal Retrogame doma. Obsah balenia je jednoduchý. Manuál, AV kábel a samotná herná krabička. S tou malou krabičkou v ruke sa človek cíti ako obor, ale celkový pocit je zaujímavý. Zariadenie je napájané troma kusmi AAA batériami, takže sa pripravte na útok na ovládače.

Hru som pomocou dvoch konektorov napojil k TV a zapol prepínač. V sekunde nabehlo menu s 200 hrami, žiadna inštalácia žiadne nastavenia, len čisté a rýchle hranie. Prvá hra ma držala asi 20 minút, potom som zo zvedavosti začal skúšať ďalšie. Pri tom počte hier to garantuje takmer neobmedzenú dávku zábavy a ja silne tento ovládač odporúčam nie len všetkým klasikom.

Krabičku si môžete kúpiť na http://www.retrogame.cz
za cca 20€.

Súťaž

Ak sa chceš zapojiť do súťaže o túto krabičku, daj like na článok a zdielaj článok verejne. Jedného z vás vyberieme 30.10.2016 a retrogame mu pošleme.