Ste milovníkom retro dizajnu? Potom vás zaujme táto limitovaná edícia iPhonov 6S

Ste milovníkom retro dizajnu? Potom vás zaujme táto limitovaná edícia iPhonov 6S

Pokiaľ aj vy patríte k ľuďom, ktorí sa od okolia radi odlišujú, a ste milovníkom produktov od Apple, rozhodne sa vám bude páčiť nový počin od firmy ColorWare. Spoločnosť možno niektorí poznáte ako špecialistov upravujúcich výzor MacBookov, iPadov, ale aj Xboxov. Fanúšikovia si často kupujú dizajnovo odlišné a krajšie modely ich obľúbených produktov. Tentoraz sa v ColorWare rozhodli vrátiť späť v čase a prišli so zaujímavou limitovanou edíciou retro iPhonov 6S a 6S Plus.

iPhone od ColorWare kombinuje obľúbený dizajn od kalifornskej spoločnosti s prvkami firmy spred tridsiatich rokov. Na druhej strane tela mobilu nájdete logo Apple, ktoré firma používala až do roku 1998. ColorWare tiež pridali imitáciu starých ventilátorov.

Retro iPhone 6S a 6S plus sa od klasických modelov na trhu výkonnostne nijako nelíši. Obsahuje ten istý procesor a rovnaké komponenty. ColorWare navrhuje a upravuje len výzor smartfónu, takže sa nemusíte báť, že by s retro dizajnom prišiel aj retro výkon.

Pokiaľ by ste radi vlastnili jeden takýto "nostalgický" kus, mali by ste sa poponáhľať. Vyrobených je len 25 kusov. Nebudete sa ale aspoň musieť obávať, že niekto vo vašom okolí bude používať rovnaký mobil ako vy. Cena za iPhone 6S je 1 599 dolárov. Za väčšiu verziu, 6S Plus, si zaplatíte o stovku viac. Ak vás táto edícia zaujala, určite navštívte stránku vývojárov.

Retro iPhone 6S a 6S Plus