Registrácia novej ochrannej známky potvrdzuje bezdrôtové slúchadlá AirPods

· 1 min read
Registrácia novej ochrannej známky potvrdzuje bezdrôtové slúchadlá AirPods

Dookola pretriasaná téma - slúchadlá k novému iPhonu 7. Domnievame sa, že slúchadlá k novému smartfónu dostaneme spolu s redukciou, keďže iPhone 7 príde o 3,5 mm jack. Tiež sme počuli, že slúchadlá budú mať Lightning konektor. Najmenej pravdepodobný je posledný variant, a to sú bezdrôtové slúchadlá AirPods, ktoré k iPhonu nedostaneme, ale si ich budeme musieť jednoducho prikúpiť.

Zdroj: mackungfu.org

Stále nemáme presné informácie, potvrdzujúce jeden z vyššie spomínaných variantov slúchadiel, ktoré by sme chceli nájsť v balení iPhonu 7. Novinkou z Apple sveta však je, že si firma nechala schváliť novú ochrannú známku, ktorá potvrdzuje, že sa predsa len chystajú bezdrôtové slúchadlá AirPods.

Zaujímavé je, že spoločnosť Apple nepožiadala sama o ochrannú známku, ale využila na to spoločnosť Entertainment Flight LLC, ktorá vraj jablkovej spoločnosti patrí. Dokument o registrácii podpísal manažér spoločnosti menom Jonathan Brown. Ide tiež o zamestnanca firmy Apple, v ktorej vykonáva šéfa oddelenia o patentoch a ochranných známkach.

Zdroj: macrumors.com

Firma Apple túto spoločnosť využila aj na ochranné známky ako "iPad", "CarPlay" a dokonca aj "iWatch".


Zdroj titulnej foto: 9to5mac.com
Zdroj: macrumors.com