Na svete je redizajnovaná aplikácia Apple Music

Na svete je redizajnovaná aplikácia Apple Music

Dnes na WWDC 2016 firma Apple zverejnila novinky aplikácie Music. Prvým zmieneným faktom, ktorý každého zaskočil, bol, že táto aplikácia má až neuveriteľných 15 miliónov odberateľov.

Zdroj: 9to5mac.com

Určite ste očakávali, že Apple predstaví novú verziu tejto aplikácie. Nový dizajn každého zaujme a ohúri! Hneď ako otvoríte túto aplikáciu, okamžite vás ožiaria jasné farby. Domovská strana sa s touto novou verziou zmenila na "Library". V poslednej verzii nás vítala karta "For You", avšak táto nová funkcia bola vylepšená, aby poskytovala oveľa viac kvalitnejších informácií.

Ďalšou pozoruhodnou funkciou je funkcia Connect. Udržuje vás v kontakte s obľúbenými interpretmi. Stačí sledovať vašich obľúbených hudobníkov a budete informovaní o každej novinke. S funkciou Connect sme sa už mohli stretnúť v minulosti, avšak dnes k nám prichádza v novej a vylepšenej verzii, ktorá je zabudovaná priamo v karte "For You".

Zdroj: 9to5mac.com

Keď objavíme novú pesničku, je pochopiteľné, že nepoznáme text piesne. Avšak teraz si novú pesničku môžeme naplno vychutnať a sprevádzať ju naším spevom, pretože Apple Music má v sebe zabudovaný text takmer každej pesničky!

Karta "Radio" sa tiež dočkala zmeny. Teraz je oveľa rýchlejšie a jednoduchšie sa dostať na rôzne show, ako napríklad Beats 1, kde si môžete vypočuť aktuálne show, ale dokonca aj tie, ktoré už boli odvysielané.

Zdroj: 9to5mac.com

Aplikácia "Music" bude dostupná s už odhaleným iOS 10, pre developerov je k dispozícii už dnes a pre širokú verejnosť túto jeseň.


Zdroj titulnej foto:[cnbc.com](http://fm.cnbc.com/applications/cnbc.com/resources/img/editorial/2016/05/04/103605446-GettyImages-502404708.1910x1000.jpg) **Zdroj: [9to5mac.com](http://9to5mac.com/2016/06/13/apple-music-changes-wwdc/)**