Recenzia na hru Space Man!

· 1 min read
Recenzia na hru Space Man!

Hra Space Man! je aplikácia, ktorú určite musí vlastniť každý, kto má rád farby a zábavu! Okrem krásneho a jednoduchého grafického spracovania, v ktorom sa stále menia farby, hra ponúka aj nenáročné ovládanie a príjemnú veľkosť cca len 23 MB. Je to presne taká hra, akú chceš mať poruke, keď cestuješ alebo len potrebuješ zabiť nudu.

Zdroj: AppStore

Počas hrania veľmi rýchlo pochopíš, že to vôbec nie je také jednoduché, ako sa zdá. Pointou je "preskakovanie" za pomoci jetpacku na biele záchytné platformy, avšak na každej z týchto platforiem sa nachádza rebelská kocka, ktorá sa všade pohybuje rýchlostne úplne inak, ale stále iba hore alebo dolu. Háčik pri tejto hre je v tom, že body, ktoré sú kľúčové, získavaš tým, že ideš po platforme, nie za to, že ju preletíš. Aby to bolo náročnejšie, popri tom, ako získavaš tieto body, resp. metre, ktoré prejdeš, sa ti dopĺňa palivo do tvojho jetpacku, vďaka ktorému sa dostávaš na ďalšie platformy.

Hru môžem osobne len a len odporučiť. Už po prvom spustení som si ju obľúbil. Pravdepodobne to bolo pre jednoduchosť a farebnosť, čo vo mne zanechalo veľmi príjemný pocit. Prvých 10 pokusov som sa ale nedostal ďalej ako na 15. políčko. A to v rámci jednoduchosti vážne naštve :D. Takže prišla nútená prestávka, ktorú som však dlho nevydržal, a už o pár minút som musel prekonať sám seba a posunúť sa o pár metrov ďalej.

Tak čo, prekonáte sa aj vy?