Prvý trailer na Angry Birds Movie je tu!

Už ďalšie leto sa do kín dostane hra, ktorá je dá sa povedať legendárna a pri ktorej začiatkoch bol práve iPhone. Nemôžeme si teda nechať újsť možnosť informovať vás o tom, že Rovio spolu so Sony prinesú do kín film Angry Birds Movie.

Na začiatku bola iba jedna hra, časom sa z nej ale stal biznis a okrem hier vidíme vo svete na každom kroku Angry Birds figúrky, oblečenie a rôzne iné predmety s motívom tejto hry. Treba sa však posunúť ďalej, keďže zisky firmy Rovio klesajú a firma bola nútená prepustiť ďalších zamestnancov. A zatiaľ, čo pri filme o Emoji si neviem príbeh ani len predstaviť, pri Angry Birds Movie to je presne naopak.

Film by nás mal zaviesť na ostrov, ktorý je známy vďaka veselým nelietavým vtákom. V hlavnej úlohe sa ocitnú Red, Chuck a Bomb, traja outsideri. Keď však na ostrov prídu zelené prasatá, musia práve oni zistiť čo majú za lubom. Vo filme sa tak dozvieme, prečo sú vtáci nahnevaní.

Navyše sa dočkáme skvelého obsadenia čo sa týka dabingu, vrátane mien ako Bill Hader, Peter Dinklage, Maya Rudolph a Keegan-Michael Key. Čo je pre mňa osobne zaujímavé je, že sa vo filme stretneme aj s YouTuberskou dvojicou menom Smosh. Všetkých týchto mien sa ale pravdepodobne v slovenských a českých kinách kvôli dabingu nedočkame a tak nastáva dilema: pozrieť si film doma s titulkami alebo v kinách bez tohto skvelého obsadenia?

Nakoniec prikladáme už spomínaný trailer:

Marián Novikmec

Marián Novikmec

Mám rád technológie, autá, cestovanie a všetky také tie basic neresti života ktoré každý rádoby-influencer majúci viac ako 500 followerov na Instagrame. Stovky storíčiek ale nepridávam, zatiaľ.
Vranov nad Topľou