Prvý nabíjací vodeodolný kryt pre iPhone

· 1 min read
Prvý nabíjací vodeodolný kryt pre iPhone

Pre všetkých, ktorí potrebujú využívať svoj iPhone aj v extrémnych podmienkach, no boja sa o jeho bezpečnosť, tu máme skvelú správu! Spoločnosť na výrobu krytov pre mobilné telefóny Mophie včera oficiálne predstavila prvý vodeodolný nabíjací ochranný kryt pre iPhone 6.

Kryt, ktorý nesie názov Juice Pack H2PRO, je vodeodolný a môže sa ponoriť do hĺbky až 1,2 metra na 30 minút. Samozrejme, ani tento obal vám nedovolí potápať sa na dlhý čas do veľkých hĺbok, každopádne pred silnou búrkou alebo pádom do vody váš mobil ochráni. Kryt je overený certifikátom IP-68, čo je maximálna možná úroveň krytia. Okrem toho je iPhone v bezpečí pred silnými nárazmi a pádmi. Rovnako mu neublížia ani zrnká prachu či rôzne iné nečistoty.

Táto novinka navyše ponúka 2 750 mAh vstavanú batériu, vďaka ktorej sa aktuálna životnosť vášho iPhonu zdvojnásobí. S týmto krytom si vystačíte na 14 hodín hovorov, 10 hodín surfovania po internete alebo 50 hodín počúvania hudby. Nabíjanie je samozrejme možné zapínať a vypínať podľa potreby a na druhej strane krytu nájdeme LED indikátor, ktorý vám prezradí stav baterky. Samotný kryt je vyrobený z odolného čierneho plastu.
Juice Pack H2PRO
V súčasnej dobe je možné si Juice Pack H2PRO predobjednať za 130 dolárov, čo je v prepočte asi 115 eur. Prvým záujemcom bude odoslaný až koncom mája. Pre majiteľov mobilu iPhone 6 Plus však máme zlú správu – verziu pre tento mobil zatiaľ spoločnosť neplánuje.