Prvý Lifetime Mac Bundle

· 3 min read
Prvý Lifetime Mac Bundle

Dnes v iLounge ponukách, si môžete vyzdvihnúť prvý Lifetime Mac Bundle na svete len za 49 $ - čo je úspora 96 percent v porovnaní s nákupom každej z týchto aplikácií individuálne. V skutočnosti je táto cena za všetky položky menšia než cena takmer ktorejkoľvek z týchto aplikácií. Ďalej, nielenže dostanete desať top-hodnotených aplikácií pre Mac, ale budete mať zaručené, že dostane všetky budúce aktualizácie, menších aj väčších inovácií a to bez dodatočných nákladov. Balíček obsahuje doživotné licencie pre NetSpot Pro, Stick Password Premium, Camera Guard Pro, CameraBag Cinema, Biff, Arq 5, CISD PDFManagerUltimate, Yummy FTP Pro, CloudMounter a Hands Off!.

NetSpot Pro
NetSpot umožňuje vizualizovať, optimalizovať a riešiť problémy bezdrôtových sietí ľubovoľného počítača Mac, takže môžete získať najlepšie možné spojenie za všetkých okolností. Použite funkciu mapovanie pre zobrazenie mŕtvej zóny a tak optimalizovať umiestnenie hotspotu.
Zdroj: store.bgr.com
Sticky Password Premium
Sticky Password Premium chráni vašu online identitu tým, že poskytuje silné zašifrované heslá pre všetky účty ktoré sú riadené jediným hlavným heslom, ktoré poznáte len vy.
Zdroj: store.bgr.com
Camera Guard Pro
Iba s dvoma kliknutiami, Camera Guard zablokuje všetky programy a procesy, ktoré sú zamerané na webovú kameru a tak zabraňuje nežiaducemu prístupu hackerov alebo vládnych úradníkov.
Zdroj: store.bgr.com
CameraBag Cinema
Poskytuje filtrovanie 4K + filtrovanie videa, farebné korekcie a mnoho ďalšieho. Nabalený elitnými nástrojmi, bude tento softvér revolučným spôsobom ako by sa mohlo vaše hobby premeniť na Vašu kariéru.
Zdroj: store.bgr.com
Hands Off!
Hands Off! kontroluje prístup webových aplikácií k sieti a diskom, takže Vy rozhodujete o tom, kto a čo má prístup k vašim súkromným informáciám.
Zdroj: store.bgr.com
Biff

Táto grafická aplikácia umožňuje vytvárať grafiky pre webové stránky, letáky, alebo čokoľvek iné. S radom šablón ktoré sú ihneď k dispozícii, Vám Biff umožní vytvoriť si vlastný dizajn rýchlo a ľahko.
Zdroj: store.bgr.com
Arq 5

ARQ je definícia flexibility, pokiaľ ide o zálohovanie počítača. Môžete zálohovať všetko, alebo len súbory ktoré chcete, na akékoľvek miesto, bez ohľadu na veľkosť alebo umiestnenie.
Zdroj: store.bgr.com
Yummy FTP Pro
Či už potrebujete prenášať pár súborov alebo niekoľko tisíc, naplánovať automatické zálohovanie alebo vykonať údržbu webovej stránky, Yummy FTP Pro je tou správnou voľbou.
Zdroj: store.bgr.com
Cisdem PDFManagerUltimate
Nič spomaľuje projekt tak ako nekonečné podpisovanie PDF a editácia. CISD PDFManagerUltimate je all-in-one riešenie pre PDF, ktoré urýchľuje úpravu, zlúčenie, rozdelenie, prevod, bezpečnosť, a organizáciu PDF.
Zdroj: store.bgr.com
CloudMounter
Cloud je obrovský a je pravdepodobné, že máte súbory uložené kade tade. Vďaka CloudMounter však nebudete musieť premýšľať, kam ste uložili svoje dokumenty, pretože všetky vaše dokumenty budú priamo na pracovnej ploche Vášho MacBooku.
Zdroj: store.bgr.com


Zdroj titulnej foto: bgr.com
Zdroj: bgr.com

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read