Tajné video zobrazujúce 4-palcový iPhone priamo z výroby

Na Youtube sa len pred dvoma dňami objavilo zaujímavé video prezentujúce štvorpalcový iPhone, o ktorom je na internete množstvo fám. Autori ho hrdo nazvali ako "Prvé reálne video 4-palcového iPhonu".

V krátkom 40-sekundovom klipe ukáže neznáma osoba 4-palcový iPhone v zlatej farbe. V jeho popise sa píše, že ide o prvý vzorový model priamo z oddelenia Foxconn. Vraj ide o jednu z prvých verzií a jeho dizajn sa môže ešte výrazne zmeniť.

Ťažko povedať, či je video skutočne pravdivé. V komentároch sa objavilo mnoho pochybností. Užívatelia poukazujú na to, že smartfón im pripadá akýsi priveľký a nevyzerá na 4 palce. Taktiež sa im nezdá, prečo by aj pri menšom modeli firma Apple umiestnila vypínacie tlačidlo na stranu. Pri starších 4-palcových iPhonoch bolo toto tlačidlo umiestnené hore. Jedna z teórií znie, že ide len o obyčajný iPhone 6S a drží ho človek s veľmi veľkou rukou.

Čo na to hovoríš ty? Myslíš si, že ide o podvrh, alebo je video pravdivé? Napíš nám to do komentárov!

Dávid Baránek

Dávid Baránek

Zaujímam sa o Apple a všeobecne o svet technológií. Okrem pravidelného prispievania do ThinkApple píšem poviedky a venujem sa športu.
Zvolen