Prvé reálne fotografie iPhonu 8 sú na svete

· 2 min read
Prvé reálne fotografie iPhonu 8 sú na svete

Áno, zase ďalšie nové správy. Ide však o naozaj zaujímavé fotografie, ktoré na Twitteri zverejnil užívateľ menom Benjamin Geskin. Takto podľa všetkého vyzerá prototyp očakávaného revolučného iPhonu 8.

Zdroj: 9to5mac.com

Spomínaný užívateľ Twitteru na svojom profile zverejnil fotky, na ktorých môžme vidieť šasi iPhonu 8. Vyrobený je zo skla a ocele. Prednú časť tvorí displej od okraja po okraj, takmer bez rámčeku. A čo zadná strana? Žiadne Touch ID, takže asi ho môžme očakávať integrovaný pod displejom. Nachádza sa tu však vertikálny duálny fotoaparát. Iste si si všimol aj to, že na zadnej strane chýba známe jabĺčko. To však preto, že na mobile sa stále pracuje a v tejto fáze výrobného procesu ešte logo na ňom nemá čo robiť.

Zdroj: 9to5mac.com

Na prednej strane sa okrem vyššie spomínaných znakov nachádza aj slúchadlo, ktoré takmer nie je vidieť a tiež predná kamera. Po bokoch je nerezová oceľ, ktorá pripomína iPhone 4. Ovládanie hlasitosti a aj zvyšné tlačidlá, na ktoré sme pri iPhonoch zvyknutí, tam zostávajú.

Zdroj: 9to5mac.com

Je treba uznať, že fotky vyzerajú fakt super. Dočkáme sa však naozaj takto vyzerajúceho iPhonu? My v redakcii k nemu nemáme žiadne výhrady. Ak bude v tomto, či podobnom dizajne, úspech je zaručený. :-)


Zdroj titulnej foto: bgr.com
zdroj: 9to5mac.com

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read