Prvé dotykové tričko na svete

· 1 min read
Prvé dotykové tričko na svete

Keď si si po prečítaní viacerých mojich článkov myslel, že ťa nemôže nič viac prekvapiť, vyvediem ťa z omylu. Po rôznych šialených vynálezoch je tu opäť niečo, čo ťa určite prinúti rozmýšľať o tom, kam až smeruje vývoj technológií.


Tento raz je tu digitálne tričko, ktoré ti umožní zmeniť imidž, kedy len budeš chcieť. A nielen imidž. Na tričku je dokonca aj slogan, ktorý tiež môžeš meniť podľa vlastného uváženia. Je to prvé dostupné komerčné tričko, ktoré je programovateľné. Tak ako množstvo podobných zaujímavostí, aj tento projekt je zo sveta crowdfundingu, konkrétne na Indiegogo.com.

Zdroj: indiegogo.com
Zdroj: indiegogo.com
Ako to funguje?

Toto digitálne tričko sa skladá z malých LED diód, ktoré sú spojené so sprievodnou aplikáciou, takže budeš mať kontrolu nad tým, čo chceš povedať. Má to len jedno obmedzenie - tvoju vlastnú predstavivosť. Stačí ti len stiahnuť aplikáciu, spárovať s ňou svoje tričko a poslať návrh na tričko.

Dizajn môžeš meniť tak často, ako sa ti zachce, a dokonca ho môžeš aj zdieľať s ostatnými užívateľmi.

Tričko je dotykové. Je 100 % vodotesné a umývateľné. Ak sa bojíš, že je to nejaký nekvalitný materiál a že by si sa v ňom cítil zle, môžem ťa upokojiť, pretože je zo 100 % bavlny, čiže je veľmi pohodlné.


Zdroj titulnej foto: indiegogo.com

Zdroj: indiegogo.com