Prvé recenzie iPhonu SE sú tu!

· 2 min read
Prvé recenzie iPhonu SE sú tu!

V pondelok 21. marca 2016 nám predstavili novinky od spoločnosti Apple, nevynímajúc ani dlhoočakávaný iPhone SE. Vyzerá ako 5s, ale vnútri sa skrýva 6s.

Zdroj: imore.com

iPhone SE disponuje 12 Mpx fotoaparátom, procesorom A9 a koprocesorom M9. Predávať sa bude vo farbách: Rose Gold, Gold, Silver a Space Grey.

Prinášame ti zopár recenzií, ktoré na iPhone SE vydali zahraničné portály.

Podľa TechRadar je iPhone SE elegantný a štíhly. Vraj je tento smartfón doslova roztomilý.

Zdroj: mobilegeeks.de

Magazín The Independent napísal, že nový model iPhonu si určite zakúpia tí, ktorí používajú 4" iPhony. Vrátiť sa k nemu z iPhonu 6s/6s Plus je pravdepodobne zbytočné.

The Wall Street Journal hovorí o životnosti batérie, ktorá je vraj skvelá. Schovať sa môže aj iPhone 6s, čo sa batérie týka. Nepáči sa im však neoriginálny dizajn, pretože vyzerá takmer ako iPhone 5s.

Zdroj: titleza.com

Mashable zase tvrdí, že kvôli cene bude tento smartfón veľmi žiadaný. Keďže cena 16 GB verzie bude cca 480 € a 64 GB verzia bude stáť okolo 580 €, väčšine telefónov s takouto cenou iPhone nemôže konkurovať. Firma Apple dala latku znovu poriadne vysoko.

The Daily Mail má podobný názor ako TechRadar. Telefón je vraj veľmi rýchly a elegantný. Apple tvrdí, že iPhone SE je 3x rýchlejší než jeho starší brat - iPhone 5s.


Zdroj titulnej foto: imore.com
Zdroj: macrumors.com