Prvá reálna fotografia iPhonu 7 naznačuje duálny fotoparát a smart konektor

Prvá reálna fotografia iPhonu 7 naznačuje duálny fotoparát a smart konektor

Dnes sa na internet dostala fotografia iPhonu 7. Pravdepodobne ide o plus verziu, pretože obsahuje duálny fotoaparát na zadnej strane.

Zatiaľ čo o prítomnosti zadného fotoaparátu sa špekuluje už dlhšiu dobu, novinkou je Smart konektor, ktorý je podľa fotky totožný s tým v iPade Pro. Ten by mohol umožniť pripojenie príslušenstva, ako sú napríklad slúchadlá či podložka na nabíjanie. Vzhľadom na to, že by firma Apple mala tento konektor integrovať aj do nového iPadu Air, to vyzerá tak, že Apple chce vytvoriť jednotné iOS zariadenia.

zdroj: macrumors.com

Zároveň si na fotografii môžeme všimnúť, že sa firma rozhodla o odstránenie plastových pruhov, ktoré sú teraz iba skutočne decentné, a tí, ktorí namietali na ich vyhotovenie v prípade iPhonu 6 a 6s, teraz pravdepodobne ostanú spokojní.

Inak to však môže byť v prípade vyhotovenia fotoaparátu, ktoré podľa slov môjho kolegu vyzerá ako "pokročilé štádium nejakej kožnej choroby". Ostáva nám len dúfať, že ide len o prvý koncept a finálny produkt bude vyzerať inak.

zdroj: macrumors.com

Na základe fotografie a doterajších informácií sa rozhodli vo Feld & Volk vytvoriť niekoľko renderov nového jablčného telefónu a musíme uznať, že až na ten fotoaparát vyzerá zariadenie skutočne úžasne.

zdroj: macrumors.com